Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Jūrmalas slimnīcas rudens piedāvājums

Nr. 1 - Sagatavojies grūtniecībai

Laiks pirms bērniņa ienākšanas dzīvē ir svarīgs sievietes dzīvē, jo ir jābūt pārliecībai, ka ar veselību un pašsajūtu viss ir kārtībā. Piedāvājam īpaši izstrādātu veselības pārbaudes komplektu sievietēm, kas plāno bērniņu. Piedāvājam tikties ar ginekologu, dzemdību speciālistu, uzzināt, ko ir svarīgi ievērot pirms grūtniecības un, kas sagaida grūtniecības laikā.

• Ginekologa, dzemdību speciālista konsultācijas
  • Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija
  • Laboratoriskie izmeklējumi

Visu izmeklējumu rezultāti un atkārtota ginekologa, dzemdību speciālista konsultācija pieejama trīs stundu laikā. Komplekta cena 59.00 EUR.

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni - 26356102 vai atbildes@jurmalasslimnica.lv.

Nr. 2 - Pārbaudi savu veselību

Lai noteiktu organisma vispārējo veselības stāvokli un savlaicīgi novērstu dažādas saslimšanas, slimnīcas speciālisti izstrādājuši veselības pārbaudes, kuras var veikt vienas dienas laikā. Programma nodrošina kompleksu veselības pārbaudi, kas ļauj identificēt iemeslus nopietnām saslimšanām.

• Internista (terapeita) konsultācijas
  • Diagnostiskie izmeklējumi (elektrokardiogramma, ultrasonogrāfija, ehokardiogrāfija)
  • Laboratoriskie izmeklējumi

Visu izmeklējumu rezultāti pieejami trīs stundu laikā.  Komplekta cena 150.00 EUR.

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni - 26530660 vai atbildes@jurmalasslimnica.lv.

*Programmas pieejamas ar iepriekšēju pierakstu no 18.09.2015. - 18.10.2015.

Komentāri
  • Anonīms
    Kādas analīzes ietilpst komplektā "Sagatavojies dzemdībām"?
  • Jurmalas Slimnica
    Komplektā ietilpst laboratoriskās analīzes: pilna asins aina, urīna analīze ar sedimenta mikroskopiju, rīna analīze ar stripu, vaginālā iztriepe un citoloģiskā izmeklēšana.

Nepieciešams autorizēties,lai komentētu.

Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Jūrmalas slimnīcas rudens piedāvājums

Nr. 1 - Sagatavojies grūtniecībai

• Ginekologa, dzemdību speciālista konsultācijas
  • Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija
  • Laboratoriskie izmeklējumi

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni - 26356102 vai atbildes@jurmalasslimnica.lv.

Nr. 2 - Pārbaudi savu veselību

• Internista (terapeita) konsultācijas
  • Laboratoriskie izmeklējumi

Iepriekšējs pieraksts pa tālruni - 26530660 vai atbildes@jurmalasslimnica.lv.

*Programmas pieejamas ar iepriekšēju pierakstu no 18.09.2015. - 18.10.2015.

Simptomi
Vairāk