Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Sāpju aprūpes kabinets tagad arī Jūrmalā

Sāpju speciālists ir ārsts ar speciālu izglītību visa veida sāpju izvērtēšanā, diagnostikā un ārstēšanā.

Sāpes ir plaša un dažāda spektra problēma – akūtās sāpes, hroniskās sāpes, onkoloģiskās sāpes, dažkārt to kombinācijas. Sāpes var rasties dažādu iemeslu dēļ – ķirurģiska iejaukšanās, ievainojums, trauma, nervu bojājums, kā arī vielmaiņas traucējumi (piemēram, cukura diabēts).

Sāpes var būt problēma pati par sevi bez jebkāda acīmredzama iemesla.

Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Sāpju aprūpes kabinets tagad arī Jūrmalā

Sāpes var būt problēma pati par sevi bez jebkāda acīmredzama iemesla.

Simptomi
Vairāk