Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 7.-9. klašu audzēkņi valsts svētku nedēļā Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļai uzdāvināja pašu adītus zīdaiņu zābaciņus.
Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 7.-9. klašu  audzēkņi  valsts svētku nedēļā  Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļai uzdāvināja pašu adītus zīdaiņu zābaciņus.
8

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 7.-9. klašu  audzēkņi  valsts svētku nedēļā  Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļai uzdāvināja pašu adītus zīdaiņu zābaciņus.

Liels paldies par to sirds siltumu, kas staro no katra uzdāvinātā zābaciņu pāra!

Nepieciešams autorizēties,lai komentētu.

Jūrmalas slimnīcas jaunumi