Medicīnas un higiēnas preču veikals
Informācija par rindām Pacientu iemaksas Maksas pakalpojumu cenrādis Apdrošināšanas polises Medicīnas preču veikals Iekšējie kārtības noteikumi Vides pieejamība Valsts apmaksātie pakalpojumi

Jūrmalas medicīnas un higiēnas preču veikals piedāvā:

VISA VEIDA ORTOZES:

Elkoņa savainojumiem, ceļa atbalsts ar bļodiņas fiksatoru, atslēgas kaula stiprinājums (zirneklītis), slēgts ceļa atbalsts, stabilizējošs ceļa atbalsts ar stieņiem, apakšstilba atbalsts, augšstilba atbalsts, muguras atbalsta josta ar stieņiem, cirkšņa atbalsts, īkšķa un plaukstas pamatnes ortoze, plaukstas pamatnes locītavas ortoze.

TOPOŠĀM UN JAUNĀM MĀMIŅĀM:

Pirmsdzemdību jostas, jostas muguras atbalstam, savelkošas jostas (pēcdzemdību jostas), ekoloģiskas un veselīgas higiēnas preces no „Nature babycare” sērijas, pēcdzemdību pamperi sievietēm.

HIGIĒNAS PRECES:

Salvetes, šampūns, ziepes, zobu pasta, zobu birstes, krēmi, losjoni, u.c., absorbējošos paladziņus.

TEHNISKO PALĪGLĪDZEKĻU NOMA UN PĀRDOŠANA:

Elkoņa kruķi, padušu kruķi Spieķi (regulējami), uzmaves kruķiem, invalīdu ratiņi, salokāms rollators (staiguļi).

SPECIALIZĒTAS PRECES:

Zeķu uzvilcēji, asāžas bumbiņas, rokas trenežieri u.c.

VESELĪGA PĀRTIKA

KOMPRESIJAS ZEĶES

SPILVENI NO GRIĶU UN KVIEŠU SĒNALĀM

PAKAVIŅI AR GRIĶU SĒNALU UN POLIESTERU PILDĪJUMU

Piepūšamās bumbas, matu mazgājamā vanniņa, tējas, kārumi, kafija, ūdens, zeķes, zeķubikses, čības, dvieļi, baloni un CITAS NODERĪGAS PRECES.

Vienības prospekts 19/21, Bulduri, Jūrmala

(Jūrmalas slimnīcā 1.stāvā, ieeja no Vienības prospekta)

Sīkāka informācija pa tālruni: +371 29394145

www.medicinasveikals.lv

Jūrmalas medicīnas un higiēnas preču veikals piedāvā:

VISA VEIDA ORTOZES:

TOPOŠĀM UN JAUNĀM MĀMIŅĀM:

HIGIĒNAS PRECES:

TEHNISKO PALĪGLĪDZEKĻU NOMA UN PĀRDOŠANA:

SPECIALIZĒTAS PRECES:

Zeķu uzvilcēji, asāžas bumbiņas, rokas trenežieri u.c.

VESELĪGA PĀRTIKA

KOMPRESIJAS ZEĶES

SPILVENI NO GRIĶU UN KVIEŠU SĒNALĀM

PAKAVIŅI AR GRIĶU SĒNALU UN POLIESTERU PILDĪJUMU