Speciālisti
Izmeklējumi
Izmeklējums
P
O
T
C
P
S
Sv
PIEŅEM
SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Juris Hlevickis
Diagnostiskā bloka vadītājs
Elektrokardiogrāfija (EKG) 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B 139
Diennakts EKG pieraksts (Holtera monitorēšana) 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 139
Diennakts asinsspiediena monitorēšana 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 139
Lilija Morozova
Video kolonoskopija 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 B 134
Ilmārs Pastars
Kāju asinsvadu doplerogrāfija 09:00 - 10:30 09:00 - 10:30 09:00 - 10:30 09:00 - 10:30 B 124
Sergejs Gamzajans
Ginekoloģisko orgānu ultrasonogrāfija
Piena dziedzeru ultrasonogrāfija
Grūtnieču ultrasonogrāfija
Normunds Aišpurs
Anestezioloģijas-reanimatoloģijas nodaļas vadītājs
Vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija
Vairogdziedzera ultrasonogrāfija
Mazā iegurņa ( prostatas, nieru, urīnpūšļa) ultrasonogrāfija
Dina Krūze
Jaundzimušo neirosonoskopija 15:00 - 16:30 B 125
Tatjana Trošina
Veloergometrija 11:00 - 13:00 11:00 - 13:00 11:00 - 13:00 11:00 - 13:00 B 142
Elektrokardiogrāfija (EKG) 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B 142
Speciālisti
Izmeklējumi
Egons Liepiņš
Valdes priekšsēdētājs, Ķirurģijas nodaļas vadītājs
Karina Siņkeviča
Valdes locekle
Inga Rutka
Ambulatorā bloka vadītāja, Kvalitātes sistēmas vadītāja
Oskars Leinerts
Stacionārā bloka vadītājs
Juris Hlevickis
Diagnostiskā bloka vadītājs
Andris Kalvis
Juris Leitāns
Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs
Gints Maželis
Dienas stacionāra vadītājs
Lilija Morozova
Vija Marta Neilande
Ilmārs Pastars
Jevgeņija Kipenska
Ģirts Bērziņš
Vitalijs Pasters
Kārlis Perlbahs
Neatliekamās palīdzības nodaļas vadītājs, kirurgs, proktologs
Kārlis Vērdiņš
Vjačeslavs Popkovs
Jolanta Bārbale-Mālniece
Dzemdību nodaļas vadītāja
Inese Lasmane
Sergejs Gamzajans
Jana Brosko
Vecākā vecmāte
Normunds Aišpurs
Anestezioloģijas-reanimatoloģijas nodaļas vadītājs
Zane Jaunberga
Algoloģijas nodaļas vadītāja
Edgars Vasiļevskis
Tatjana Kudule
Vadims Viktorovs
Laima Grobiņa
Gita Bērziņa
Fizikālā terapija I Valentīna Šede
Dzintra Veisa
Jānis Pūpols
Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs
Kaspars Rībenieks
Juta Jakobsone
Romāns Osipenko
Vija Dīvane
Laboratorijas vadītāja
Tatjana Trošina
Guna Bīlande
Jana Frolova
privātprakse, tālr. 29 204 642
Inga Seņkāne
tālr. 29747988
Estere Cīrule
tālr. 26467213
Inta Stromidlo (ex.Kronberga)
tālr. 27850380
Agnese Ruģele
privātprakse tālr.27110767
Kristīne Caturova
privātprakse tālr.29269838
Svetlana Aleksejeva
privātprakse
Iveta Akere
privātprakse
Vineta Aizkalne
privātprakse
Rometa Valtere
privātprakse
Zaiga Lagzdiņa
privātprakse, "Zaiga Lagzdiņa - ārsta prakse oftalmoloģijā"
Iveta Znotiņa
privātprakse
Iveta Znotiņa
Inguna Rožkalne-Žubure
Evita Sikora
privātprakse
Zane Torbejeva
​SIA "Zanes Torbejevas ģimenes ārstes prakse" Tel. 67753069
Gita Grīga
Privātprakse T. 26310805, 67512717
Dace Pakalniņa
SIA "D.Pakalniņas ģimenes ārsta prakse" Tel. 67512720
Svetlana Mastjaņica
SIA Bulduru doktorāts. t.67512719; 25440810
Jūlija Zamotkina
SIA Bulduru doktorāts, t. 67512719, 25440810
Inta Simsone
privātprakse T.67512718; 26558251
Ināra Elksne
privātprakse Т. 67755298, 26541360
SIA "PP", medicīnas centrs Zobārstniecība
Tel. 22004479
SIA Kampina
Tel.29156885
SIA Biobank"
tālr.28646474