Autorizācija
Speciālisti
Izmeklējumi
Izmeklējums
P
O
T
C
P
S
Sv
PIEŅEM
SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Juris Hlevickis
Diagnostiskā bloka vadītājs
Elektrokardiogrāfija (EKG) 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Diennakts EKG pieraksts (Holtera monitorēšana) 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Diennakts asinsspiediena monitorēšana 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Lilija Morozova
Video gastroskopija 09:00 - 12:00 09:00 - 12:00 09:00 - 12:00 09:00 - 12:00 09:00 - 12:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
Video kolonoskopija 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 12:30 - 14:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
Ilmārs Pastars
Kāju asinsvadu doplerogrāfija 09:00 - 10:30 09:00 - 10:30 09:00 - 10:30 09:00 - 10:30 B korp. 1. st. B 124. kab.
Jolanta Bārbale-Mālniece
Dzemdību nodaļas vadītāja
Ginekoloģisko orgānu ultrasonogrāfija 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Grūtnieču ultrasonogrāfija 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Olvadu caurlaidības pārbaude ultrasnogrāfijas kontrolē B 448
Lilita Ertmane
Ginekoloģisko orgānu ultrasonogrāfija 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Olvadu caurlaidības pārbaude ultrasnogrāfijas kontrolē 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Grūtnieču ultrasonogrāfija 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Ginekoloģisko orgānu doplerogrāfija 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Sergejs Gamzajans
Ginekoloģisko orgānu ultrasonogrāfija
Piena dziedzeru ultrasonogrāfija
Grūtnieču ultrasonogrāfija
Normunds Aišpurs
Anestezioloģijas-reanimatoloģijas nodaļas vadītājs
Vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija
Vairogdziedzera ultrasonogrāfija
Mazā iegurņa ( prostatas, nieru, urīnpūšļa) ultrasonogrāfija
Dina Krūze
Jaundzimušo neirosonoskopija 15:00 - 16:30 B korp. 1. st. 125. kab.
Jānis Pūpols
Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs
Galvas un deguna blakusdobumu daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. 129. kab.
Kakla daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Krūšu kurvja daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Mugurkaula (4 skriem.) daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Ekstremitāšu un locītavu daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Vēdera daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Mazā iegurņa CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
CT koronogrāfija 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
CT angiogrāfija 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Virtuālā kolonoskopija 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Juta Jakobsone
Vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija 10:30 - 15:00 10:30 - 15:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 B korp. 1. st. B 125. kab.
Vairogdziedzera ultrasonogrāfija 10:30 - 15:00 10:30 - 15:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 B korp. 1. st. B 125. kab.
Mazā iegurņa ( prostatas, nieru, urīnpūšļa) ultrasonogrāfija 10:30 - 15:00 10:30 - 15:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 B korp. 1. st. B 125. kab.
Locītavu ultrasonogrāfija 11:00 - 12:00 B korp. 1. st. B 125. kab.
Galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfija 12:00 - 13:30 12:00 - 13:30 12:00 - 13:30 12:00 - 13:30 12:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 124. kab.
Romāns Osipenko
Galvas un deguna blakusdobumu daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Kakla daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Krūšu kurvja daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Mugurkaula (4 skriem.) daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Ekstremitāšu un locītavu daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Vēdera daudzslāņu CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Mazā iegurņa CT 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
CT koronogrāfija 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
CT angiogrāfija 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Virtuālā kolonoskopija 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 B korp. 1. st. B 129. kab.
Tatjana Trošina
Veloergometrija 11:00 - 13:00 11:00 - 13:00 11:00 - 13:00 11:00 - 13:00 B korp. 1. st. 142. kab.
Elektrokardiogrāfija (EKG) 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B korp. 1. st. 142. kab.
Speciālisti
Izmeklējumi
Juris Hlevickis
Diagnostiskā bloka vadītājs
Apskatīt ārsta profilu
Specialitāte
PIEŅEM
B korp. 5. st. 513. kab.
P
O
T
C
P
S
Sv
9:30 - 10:30