Grūtnieču vingrošana

Tālrunis: 27850380

Nodarbību laikā uzsvars tiks likts uz to muskuļu nostiprināšanu, kas piedalās dzemdībās, elpošanas tehnikas un relaksācijas pozu apmācībām.

Ieguvumi:

• uzlabojas asinsrite – tas palīdz, ja radusies tūska, ir vēnu problēmas;
  • elpošana kļūst dziļāka – mātes un bērniņa šūnas saņem vairāk skābekli, tiek mazināta dedzināšanas sajūta pakrūtē, elpošanas vingrojumu apguve palīdz dzemdībās;
  • stiprinot muskuļus tiek uzlabota stāja, saudzēta mugura, mazināta slodze iekšējiem orgāniem;
  • uzlabojas zarnu trakta darbība;
  • āda kļūs elastīgāka – mazinās striju iespējamība;
  • stabilizējas nervu sistēmas darbība, tiek gūtas pozitīvas emocijas;
  • sieviete labāk izprot savu ķermeni, tas palīdz dzemdību laikā atslābināties, līdz ar to ir mazāks dzemdību komplikāciju risks gan pašai, gan bērniņam;
  • pēcdzemdību periodā dzemde ātrāk savelkas, ķermenis veiksmīgāk atjauno sākotnējo formu, ir vairāk spēka rūpēties par bērniņu.

Vingrošanu ieteicams sākt pēc 12. grūtniecības nedēļas.

Nodarbības notiek: katru otrdienu un piektdienu no plkst.15:30 līdz plkst. 16:30. Nodarbības vada fizioterapeite Inga Seņkāne. Maksa par nodarbību: 10 EUR (apmaksā reģistratūrā B korpusā pēc nodarbības). Līdzi jāņem sporta tērps; vingrošana notiek zeķēs. Paklājiņš un pārējais vingrošanas inventārs tiek nodrošināts. Vieta: Jūrmalas slimnīcā, B korpuss, 5.stāvs, Konferenču zāle. Pieteikšanās pa tālruni: 29747988.

CITI PAKALPOJUMI
KĀRTOT | ATLASĪT:
D G
G
Grūtnieču aprūpe

Jūrmalas slimnīcā pieejama valsts apmaksāta grūtniecības novērošana.

Dzemdības

Māmiņas var būt mierīgas – Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa uzņemsies rūpes par pašas māmiņas un mazuļa veselību un drošību, un priecāsies par ikvienu jaundzimušo bērniņu.

Grūtnieču vingrošana

Ieguvumi:

• uzlabojas asinsrite – tas palīdz, ja radusies tūska, ir vēnu problēmas;
  • uzlabojas zarnu trakta darbība;
  • āda kļūs elastīgāka – mazinās striju iespējamība;
  • stabilizējas nervu sistēmas darbība, tiek gūtas pozitīvas emocijas;

Vingrošanu ieteicams sākt pēc 12. grūtniecības nedēļas.

CITI PAKALPOJUMI
KĀRTOT | ATLASĪT: