Mazulim draudzīgas slimnīcas politika

SIA Jūrmalas slimnīca ievēro

„MAZULIM DRAUDZĪGAS SLIMNĪCAS” POLITIKU!

• Apmācīt medicīnisko personālu, lai tas apgūtu nepieciešamās iemaņas zīdīšanas prakses realizēšanai.

SIA "Jūrmalas slimnīca" dzemdību nodaļas personāls ir apguvis teorētiskās un praktiskās zināšanas zīdīšanas veicināšanā, saglabāšanā un aizsardzībā.

• Informēt visas grūtnieces par zīdīšanas priekšrocībām un tehniku.

Grūtnieces, kuras mūsu nodaļā saņem pirmsdzemdību aprūpi, tiek informētas par zīdīšanas priekšrocībām.

• Palīdzēt mātēm sākt zīdīšanu pirmajā pusstundā pēc dzemdībām.

Pēc dzemdībām bērns atrodas pie mātes vismaz 30 minūtes ilgi "āda - āda" kontaktā. Personāls piedāvā palīdzību māmiņai uzsākt zīdīšanu.

• Rādīt mātēm, kā zīdīt un kā saglabāt piena veidošanos, pat ja viņas uz laiku šķirtas no bērniem.

Sešu stundu laikā pēc dzemdībām personāls piedāvā palīdzību zīdīšanā visām māmiņām. Ja bērns kādu medicīnisku iemeslu dēļ neatrodas kopā ar māmiņu vienā palātā, personāls vienmēr piedāvā praktisku palīdzību un sniedz padomus laktācijas uzturēšanā un saglabāšanā.

• Nedot jaundzimušajiem nekādu citu barību vai dzērienu kā vien mātes pienu, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams medicīnisku apsvērumu dēļ.

Mūsu nodaļā bērni nesaņem nekāda cita veida barību vai šķidrumu kā vien krūts pienu, ja vien ārstniecisku apsvērumu dēļ nav jāizdara izņēmums.

• Praktizēt mātes un jaundzimušā atrašanos vienā palātā.

Jaundzimušie atrodas kopā ar savām māmiņām tūliņ pēc dzemdībām. Mēs attbalstām tēva vai cita tuva personas atrašanos pēcdzemdību palātā, (īpaši, ja mātei ir bijusi ķeizargrieziena operācija), lai palīdzētu uzsākt agrīnu zīdīšanu.

• Veicināt zīdīšanu pēc pieprasījuma, bet ne pēc saraksta.

Mēs iedrošinām māmiņas zīdīt savu mazuli tad un tik ilgi, cik to prasa bērniņš - zīdīšanas ilgums un biežums nevar būt nekādā veidā ierobežots.

• Nedot jaundzimušajiem, kuri tiek zīdīti, nekādus nomierinošus līdzekļus un ierīces, kas imitē mātes krūti (knupīšus u.c.)

Visas grūtnieces, kuras ir mūsu iestādes aprūpē, tiek informētas par knupīšu un pudelīšu kaitīgo ietekmi uz zīdīšanu.

• Veicināt zīdīšanas atbalsta grupu organizēšanu un nosūtīt mātes uz šādām grupām pēc izrakstīšanās no dzemdību nama vai slimnīcas.

Māmiņas var sazināties ar mums arī pēc izrakstīšanās no slimnīcas, ja rodas kādi jautājumi vai problēmas par zīdīšanu.

CITI PAKALPOJUMI
ATLASĪT:
D G K M U
Dzemdības

Māmiņas var būt mierīgas – Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa uzņemsies rūpes par pašas māmiņas un mazuļa veselību un drošību, un priecāsies par ikvienu jaundzimušo bērniņu.

Mājdzemdības stacionārā

Unikāla palāta, kas maksimāli pietuvināta ierastiem mājas apstākļiem, tomēr tajā tiek nodrošināts viss nepieciešamais medicīniskais aprīkojums pirmsdzemdību un dzemdību aprūpei.

G
Grūtnieču aprūpe

Jūrmalas slimnīcā pieejama valsts apmaksāta grūtniecības novērošana.

SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Mazulim draudzīgas slimnīcas politika - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Oskars Leinerts
Stacionārā bloka vadītājs
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 13:00 12:00 - 13:00 B 488
Sergejs Gamzajans
Ginekologs, dzemdību speciālists 13:00 - 16:00 14:00 - 16:00 B 448
Inese Lasmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 11:00 - 12:00 11:00 - 12:00 B 448
Jolanta Bārbale-Mālniece
Dzemdību nodaļas vadītāja
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Lilita Ertmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 13:00 - 17:00 B 448
Jana Brosko
Vecākā vecmāte
Vecmāte 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 3.stāvs Dzemdību nodaļa
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Mazulim draudzīgas slimnīcas politika - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Oskars Leinerts
Stacionārā bloka vadītājs
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 13:00 12:00 - 13:00 B 488
Sergejs Gamzajans
Ginekologs, dzemdību speciālists 13:00 - 16:00 14:00 - 16:00 B 448
Inese Lasmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 11:00 - 12:00 11:00 - 12:00 B 448
Jolanta Bārbale-Mālniece
Dzemdību nodaļas vadītāja
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Lilita Ertmane
Jana Brosko
Vecākā vecmāte
Mazulim draudzīgas slimnīcas politika

SIA Jūrmalas slimnīca ievēro

„MAZULIM DRAUDZĪGAS SLIMNĪCAS” POLITIKU!

• Informēt visas grūtnieces par zīdīšanas priekšrocībām un tehniku.

• Palīdzēt mātēm sākt zīdīšanu pirmajā pusstundā pēc dzemdībām.

• Praktizēt mātes un jaundzimušā atrašanos vienā palātā.

• Veicināt zīdīšanu pēc pieprasījuma, bet ne pēc saraksta.

CITI PAKALPOJUMI
ATLASĪT: