Mīksto audu un locītavu ultrasonogrāfija

Ar ultraskaņas metodi iespējams novērtēt locītavu un virspusējo mīksto audu stāvokli.

Izmeklējuma laikā novērtē šķidruma daudzumu locītavās, locītavas somiņās; muskuļu un mīksto audu traumu gadījumā – lai novērtētu muskuļu, cīpslu, saišu plīsumus, hematomas (asinsizplūdumus) audos; locītavu un cīpslu iekaisuma novērtēšanai; iespējams daļēji novērtēt skrimšļu, meniska stāvokli; lai novērtētu virspusējus mīksto audu veidojumus (t.sk. labdabīgus u.c. audzējus).

CITI PAKALPOJUMI
ATLASĪT:
D U
Diagnostiskie izmeklējumi

Jūrmalas slimnīcas diagnostikas bloks piedāvā veikt savlaicīgu un precīzu veselības diagnostisku.

Mīksto audu un locītavu ultrasonogrāfija

CITI PAKALPOJUMI