Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Neatliekamās palīdzības nodaļā neatliekamā medicīniskā palīdzība tiek sniegta visu diennakti, kā arī tiek nodrošinātas visas nepieciešamās izmeklēšanas metodes.

Pakalpojumi:

• reanimācija
  • ķirurģiskā palīdzība
  • neatliekamās palīdzības sniegšana ambulatoriem pacientiem

Palīdzību nodrošina sekojosi speciālisti: ķirurgs, internists, anesteziologs- reanimatalogs, ginekologs, dzemdību speciālists un neonatalogs. Nepieciešamības gadījumā tiek pieaicināti: radiologs- diagnosts, ārsts- endoskopists.

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Pakalpojumi: