Autorizācija
Speciālistu konsultācijas
Uzdot jautājumu
Uzdot jautājumu
Nosūtīt jautājumu
Sniegt atsauksmi
Sniegt atsauksmi
Nosūtīt atsauksmi
Kontakti
Kontakti
Jūrmala, Bulduri, Vienības prospekts 19/21, LV 2010

Tālrunis: +371 67752254

E-pasts: pieraksts@jurmalasslimnica.lv

Uzdot jautājumu
Uzdot jautājumu
Nosūtīt jautājumu
Pieteikt vizīti
Pieteikt vizīti
Pieteikt vizīti
Visi Jūrmalas slimnīcas kontakti
jurmalasslimnica.lv
SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
P
O
T
C
P
S
Sv
PIEŅEM
Speciālistu konsultācijas - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Tatjana Bocika
Anesteziologs - reanimatologs A korp. 3. st. 308. kab.
Normunds Aišpurs
Anestezioloģijas-reanimatoloģijas nodaļas vadītājs
Anesteziologs - reanimatologs 09:00 - 11:00 09:00 - 11:00 A 308
Zane Jaunberga
Algoloģijas nodaļas vadītāja
Anesteziologs - reanimatologs A korp. 3. st. 308. kab.
Inga Seņkāne
tālr. 29747988
Fizioterapeits 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 palīgēka slimnīcas iekšpagalmā no Bauskas ielas puses
Estere Cīrule
tālr. 26467213
Fizioterapeits - 09:00 - 12:00 - - 09:00 - 12:00 palīgēka slimnīcas iekšpagalmā no Bauskas ielas puse
Juris Leitāns
Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs
Internists 10:00 - 11:00 B korp. 2. st.
Gints Maželis
Dienas stacionāra vadītājs
Internists 09:00 - 11:00 09:00 - 11:00 09:00 - 11:00 A korp. 2.st. 221. kab.
Andris Kalvis
Internists 11:00 - 12:00 B korp. 2. st.
Lilija Morozova
Internists 08:30 - 09:00 08:30 - 09:00 08:30 - 09:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
Endoskopijas speciālists 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
Vija Marta Neilande
Neirologs 11:00 - 12:30 B korp. 2. st.
Linda Zvaune
Neirologs 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00 A korp. 1 st. 105. kab.
Iveta Znotiņa
Kardiologs * 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 B korp. 1. stāvs B 136. kab.
Ehokardiogrāfijas speciālists B korp. 1. st. 124.kab.
Inguna Rožkalne - Žubure
Kardiologs * 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 A korp. 1 st. 105.kab.
Lilita Ertmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Ultrasonogrāfijas speciālists 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Oskars Leinerts
Stacionārā bloka vadītājs
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 13:00 12:00 - 13:00 B 488
Sergejs Gamzajans
Ginekologs, dzemdību speciālists 13:00 - 16:00 14:00 - 16:00 B 448
Ultrasonogrāfijas speciālists B 448
Inese Lasmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 11:00 - 12:00 11:00 - 12:00 B 448
Jolanta Bārbale-Mālniece
Dzemdību nodaļas vadītāja
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Ultrasonogrāfijas speciālists 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B korp. 4. st. B 448. kab.
Egons Liepiņš
Valdes priekšsēdētājs, Ķirurģijas nodaļas vadītājs
Ķirurgs 14:00 -15:00 B 409
Ilmārs Pastars
Ķirurgs 15:30 - 17:00 B korp. 4. st. B 458. kab.
Ķirurgs, flebologs 15:30 - 17:00 B korp. 4. st. B 458. kab.
Igors Troickis
Ķirurgs B korp. 4. st. B 458. kab.
Vjačeslavs Popkovs
Ķirurgs 10:00 - 12:00 A korp. 1 st. 105. kab.
Jevgeņija Kipenska
Neatliekamās palīdzības nodaļas vadītāja v.i.
Ķirurgs 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00 A korp. 1 st. 110. kab.
Ķirurgs, proktologs 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00 A korp. 1 st. 110. kab.
Vitalijs Pasters
Traumatologs - ortopēds 18:00 - 20:00 A korp. 1. st. 116. kab.
Arnolds Skirmanis
Traumatologs - ortopēds 08:00 - 12:00 A korp. 1 st. 105. kab.
Romāns Osipenko
Radiologs diagnosts B korp. 1. st. B 129. kab.
Jānis Pūpols
Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs
Radiologs diagnosts B korp. 1. st. B 129. kab.
Juta Jakobsone
Radiologs diagnosts 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 B korp. 1. st. B 127. kab.
Ultrasonogrāfijas speciālists 10:30 - 15:00 10:30 - 15:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 B korp. 1. st. B 125. kab.
Juris Hlevickis
Diagnostiskā bloka vadītājs
Klīniskais fiziologs 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Tatjana Trošina
Klīniskais fiziologs 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Rometa Valtere
Oftamologs (acu ārsts) 14:40- 18:00 10:00 - 16:00 A korp. 1. st. 108. kab.
Vineta Aizkalne
Oftamologs (acu ārsts) 14:40 - 16:40 14:40 - 16:40 A korp. 1. st. 108. kab.
Zaiga Lagzdiņa
Oftamologs (acu ārsts) 08:00 - 13:00 08:00 - 13:00 08:00 - 13:00 14:00 - 19:00 08:00 - 13:00 A korp. 1. st. 103. kab.
Jana Brosko
Vecmāte 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 3.stāvs Dzemdību nodaļa
Tatjana Kudule
Ārsts rehabilitologs 9:00 - 12:00 14:00 - 17:00 B korp. 2. st.

* Iepriekšējo pierakstu veic savā prakses vietā.

VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
P
O
T
C
P
S
Sv
PIEŅEM
Speciālistu konsultācijas - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Tatjana Bocika
Anesteziologs - reanimatologs A korp. 3. st. 308. kab.
Normunds Aišpurs
Anestezioloģijas-reanimatoloģijas nodaļas vadītājs
Anesteziologs - reanimatologs 09:00 - 11:00 09:00 - 11:00 A 308
Zane Jaunberga
Algoloģijas nodaļas vadītāja
Anesteziologs - reanimatologs A korp. 3. st. 308. kab.
Inga Seņkāne
tālr. 29747988
Fizioterapeits 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 9.00-16.00 palīgēka slimnīcas iekšpagalmā no Bauskas ielas puses
Estere Cīrule
tālr. 26467213
Fizioterapeits - 09:00 - 12:00 - - 09:00 - 12:00 palīgēka slimnīcas iekšpagalmā no Bauskas ielas puse
Juris Leitāns
Iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs
Internists 10:00 - 11:00 B korp. 2. st.
Gints Maželis
Dienas stacionāra vadītājs
Internists 09:00 - 11:00 09:00 - 11:00 09:00 - 11:00 A korp. 2.st. 221. kab.
Andris Kalvis
Internists 11:00 - 12:00 B korp. 2. st.
Lilija Morozova
Internists 08:30 - 09:00 08:30 - 09:00 08:30 - 09:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
Endoskopijas speciālists 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
Vija Marta Neilande
Neirologs 11:00 - 12:30 B korp. 2. st.
Linda Zvaune
Neirologs 13:00 - 17:00 13:00 - 17:00 A korp. 1 st. 105. kab.
Iveta Znotiņa
Kardiologs 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 9:00 - 13:00 B korp. 1. stāvs B 136. kab.
Ehokardiogrāfijas speciālists B korp. 1. st. 124.kab.
Inguna Rožkalne - Žubure
Kardiologs 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 A korp. 1 st. 105.kab.
Lilita Ertmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Ultrasonogrāfijas speciālists 12:00 - 18:00 12:00 - 18:00 B 448
Oskars Leinerts
Stacionārā bloka vadītājs
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 13:00 12:00 - 13:00 B 488
Sergejs Gamzajans
Ginekologs, dzemdību speciālists 13:00 - 16:00 14:00 - 16:00 B 448
Ultrasonogrāfijas speciālists B 448
Inese Lasmane
Ginekologs, dzemdību speciālists 11:00 - 12:00 11:00 - 12:00 B 448
Jolanta Bārbale-Mālniece
Dzemdību nodaļas vadītāja
Ginekologs, dzemdību speciālists 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B 448
Ultrasonogrāfijas speciālists 12:00 - 14:00 13:00 - 14:00 B korp. 4. st. B 448. kab.
Egons Liepiņš
Valdes priekšsēdētājs, Ķirurģijas nodaļas vadītājs
Ķirurgs 14:00 -15:00 B 409
Ilmārs Pastars
Ķirurgs 15:30 - 17:00 B korp. 4. st. B 458. kab.
Ķirurgs, flebologs 15:30 - 17:00 B korp. 4. st. B 458. kab.
Igors Troickis
Ķirurgs B korp. 4. st. B 458. kab.
Vjačeslavs Popkovs
Ķirurgs 10:00 - 12:00 A korp. 1 st. 105. kab.
Jevgeņija Kipenska
Neatliekamās palīdzības nodaļas vadītāja v.i.
Ķirurgs 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00 A korp. 1 st. 110. kab.
Ķirurgs, proktologs 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00 A korp. 1 st. 110. kab.
Vitalijs Pasters
Traumatologs - ortopēds 18:00 - 20:00 A korp. 1. st. 116. kab.
Arnolds Skirmanis
Traumatologs - ortopēds 08:00 - 12:00 A korp. 1 st. 105. kab.
Romāns Osipenko
Radiologs diagnosts B korp. 1. st. B 129. kab.
Jānis Pūpols
Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs
Radiologs diagnosts B korp. 1. st. B 129. kab.
Juta Jakobsone
Radiologs diagnosts 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 B korp. 1. st. B 127. kab.
Ultrasonogrāfijas speciālists 10:30 - 15:00 10:30 - 15:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 10:30 - 12:00 B korp. 1. st. B 125. kab.
Juris Hlevickis
Diagnostiskā bloka vadītājs
Klīniskais fiziologs 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Tatjana Trošina
Klīniskais fiziologs 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 B korp. 1. st. B 139. kab.
Rometa Valtere
Oftamologs (acu ārsts) 14:40- 18:00 10:00 - 16:00 A korp. 1. st. 108. kab.
Vineta Aizkalne
Oftamologs (acu ārsts) 14:40 - 16:40 14:40 - 16:40 A korp. 1. st. 108. kab.
Zaiga Lagzdiņa
Oftamologs (acu ārsts) 08:00 - 13:00 08:00 - 13:00 08:00 - 13:00 14:00 - 19:00 08:00 - 13:00 A korp. 1. st. 103. kab.
Jana Brosko
Vecmāte 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 3.stāvs Dzemdību nodaļa
Tatjana Kudule
Ārsts rehabilitologs 9:00 - 12:00 14:00 - 17:00 B korp. 2. st.
Speciālistu konsultācijas