Dzemdības ūdenī

Dzemdību vannu iespējams izmantot:

- tikai relaksācijai pirmajā dzemdību periodā un sākoties izstumšanas fāzei,  pārcelties uz dzemdību krēslu;

- ne tikai relaksācijai, bet arī aktīvajā jeb izstumšanas posmā. Šajā gadījumā, dzemdību vannas izmantošana iespējama, tikai ar iepriekš noslēgtu līgumu par šo pakalpojumu, tajā skaitā, ar individuāli izvēlētu vecmāti vai vai ginekologu-dzemdību speciālistu.

Vairāk informācijas

Sīkāku informāciju par dzemdību aprūpi, tajā skaitā par dzemdību palīdzības līguma slēgšanu,  jautājiet dzemdību nodaļas vecākajai vecmātei Janai Brosko. Tālrunis: 67512957.  Pieņemšanas laiki: darba dienās no plkst 11:00 līdz 15:00, dzemdību nodaļā 3. stāvā.

Noderīgas saites

Grūtnieču aprūpe
Iepazīsties ar dzemdību nodaļu Virtuālajā tūrē!
Pie mums ciemos raidījums Māmiņu klubs - 2015.g.
Kopējais cenrādis

CITI PAKALPOJUMI
KĀRTOT | ATLASĪT:
D L U
Dzemdības

Māmiņas var būt mierīgas – Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļa uzņemsies rūpes par pašas māmiņas un mazuļa veselību un drošību, un priecāsies par ikvienu jaundzimušo bērniņu.

SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Dzemdības ūdenī - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Jana Brosko
Vecmāte 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 11:00 - 15:00 3.stāvs Dzemdību nodaļa
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Dzemdības ūdenī - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Jana Brosko
Atsauksmes
  • Sandra
    Liels paldies visam Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas personālam! Mūsu meitiņa ieradās pasaulē ļoti drošās rokās, un vēl joprojām slimnīcā pavadīto laiku ģimenes palātā atceramies kā laimīgāko savā mūžā! Paldies par profesionālu un sirsnīgu attieksmi!
Dzemdības ūdenī

Dzemdību vannu iespējams izmantot:

Vairāk informācijas

Noderīgas saites

Grūtnieču aprūpe
Iepazīsties ar dzemdību nodaļu Virtuālajā tūrē!
Pie mums ciemos raidījums Māmiņu klubs - 2015.g.
Kopējais cenrādis

CITI PAKALPOJUMI