Dienas stacionārs

Tālrunis: 67512712

Dienas stacionārs paredzēts gadījumos, kad nav nepieciešama atrašanās slimnīcā visu diennakti, piemēram:

• ja nepieciešams lietot ārstnie­cības līdzekļus, kuru saņemšanas laikā nepieciešama ārsta uzraudzība;

• ja nepieciešama sarežģīta diagnostiska izmeklēšana, kuras ilgums pārsniedz trīs stundas;

• ja pirms diagnostiskās izmeklēšanas nepieciešama speciāla iepriekšēja sagatavošana, kuru veic ārstniecības personas;

• ja izmeklēšanas veikšanai nepieciešams lietot anestēziju;

• citi sekundārie ambulatorie pakalpojumi.

Kā pieteikties

• nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai kāda cita speciālista

• jāuzrāda pase vai ID karte, polise vai citi maksājumus atvieglinoši dokumentiю Ja slimnieks pats sedz visus ar ārstēšanos saistītos izdevumus, nepieciešama tikai pase vai ID karte.

! Līdzi jāņem pastāvīgi lietojamie medikamenti (asinsspiediena samazināšanai, diabēta kontrolei u.c.).

Par ārstēšanos dienas stacionārā ir noteikts Ministru kabineta pacientu iemaksu apmērs (ja ir ģimenes ārsta nosūtījums maksa par dienas stacionāra gultas dienu 7.11 eiro)

Nodaļas vadītājs: Gints Maželis

Noderīgas saites

Veselības pārbaude 1 dienas laikā

Ārstu konsultācijas

Cenrādis

CITI PAKALPOJUMI
KĀRTOT | ATLASĪT:
Diagnostiskie izmeklējumi

Savlaicīga un precīza veselības stāvokļa diagnostiska

Atsauksmes
  • Jolanta Zalticka
    A korpus Gints Maželis Dienas stacionāra vadītājs liels paldies par laiku no 04.12.19 lidz 07.12.19 ko pavadiju jusu stacionara pec ginekologijas operacijas, ļoti pateicīga, par jauko attieksmi un profesionālo palīdzību un atbalstu. visam nodaļas personālam. Ar cieņu,Jolanta no Tukuma.
Dienas stacionārs

• ja izmeklēšanas veikšanai nepieciešams lietot anestēziju;

• citi sekundārie ambulatorie pakalpojumi.

Kā pieteikties

• nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai kāda cita speciālista