Veselības pārbaude 1 dienas laikā

Tā ir kompleksa un ātra veselības pārbaude:

• ja ir kādas specifiskas sūdzības, iedzimtas patoloģijas vai saslimšanas – lai noteiktu pašreizējo stāvokli un prognozētu slimības attīstības gaitu;
  • ja nav īpašu sūdzību par veselību -  lai savlaicīgi noteiktu un novērstu dažādu saslimšanu riskus.

Pakalpojuma priekšrocības:

• Ātri – parasti tas aizņem tikai 1 dienu.
  • Kompleksa pieeja – tiek iegūta vispusīga aina par veselības stāvokli,  iespējamajiem saslimšanu riskiem, vai tā ļauj identificēt cēloņus jau esošām saslimšanām.
  • Individuāla pieeja – izmeklēšanas plāns nav standartizēts, bet tiks sastādīts katram pacientam individuāli, ņemot vērā jau esošos izmeklējumu rezultātus. Turklāt,  slimnīcas darbinieks personiski pavadīs Jūs dienas garumā uz visiem izmeklējumiem un konsultācijām.

Kā notiek pārbaude:

1.solis

Pirmreizēja konsultācija pie iekšķīgo slimību nodaļas vadītāja*. Līdzi jāņem iepriekšējo izmeklējumu rezultāti, ja tādi ir. Ārsts uzklausa sūdzības, veic vispārējo apskati un, pamatojoties uz iegūto informāciju, izveido izmeklēšanas plānu. Vajadzības gadījumā papildus tiek piesaistīti dažādi speciālisti (ķirurgs, kardiologs, neirologs, endokrinologs, acu ārsts, u.c.).

2.solis

Diagnostiskie izmeklējumi un papildus piesaistīto speciālistu konsultācijas.

3.solis

Atkārtota konsultācija - kad saņemti visi izmeklējumu rezultāti, ārsts sniedz atzinumu un, ja nepieciešams, iesaka profilaktiskus pasākumus vai ārstēšanu.

*Konsultē Jūrmalas slimnīcas iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs, internists Dr.Juris Leitāns.

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas vai pieteikties pakalpojumam: zvaniet pa tālruni 26530660 (tikai darba laikā).

CITI PAKALPOJUMI
ATLASĪT:
Diagnostiskie izmeklējumi

Jūrmalas slimnīcas diagnostikas bloks piedāvā veikt savlaicīgu un precīzu veselības diagnostisku.

Veselības pārbaude 1 dienas laikā

Tā ir kompleksa un ātra veselības pārbaude:

Pakalpojuma priekšrocības:

• Ātri – parasti tas aizņem tikai 1 dienu.

Kā notiek pārbaude:

1.solis

2.solis

Diagnostiskie izmeklējumi un papildus piesaistīto speciālistu konsultācijas.

3.solis

Vairāk informācijas