Algologs. Sāpju aprūpes kabinets

Sāpju aprūpes kabinets

Sāpju aprūpes kabineta speciālisti sniedz multidisciplināru pieeju sāpju ārstēšanā, nodrošinot invazīvo algologu, neirologa un psihoterapeita konsultācijas, kā arī visplašāko mazinvazīvo  manipulāciju klāstu sāpju ārstēšanai (blokādes, osteopātija, medikamentozu ārstēšanu).

Algologs ir ārsts ar dziļu izpratni par sāpju fizioloģiju, specifiskiem izmeklējumiem un sāpju ārstēšanas veidiem, tostarp pielietojot invazīvas metodes (blokādes, injekcijas).

Kādos gadījumos nepieciešama algologa palīdzība?

Akūtu un hronisku (ilgst vairāk par 3 mēnešiem) sāpju gadījumos:

• muguras sāpes (piem., starpskriemeļu disku protrūzija, diska trūce u.c.)
  • locītavu, muskuļu, saistaudu un mīksto audu sāpes, t.sk., sāpes vēdera apakšējā daļā
  • onkoloģiskās sāpes (atsāpinošo medikamentu piemeklēšanai)
  • migrēna, saspringuma un citas galvassāpju formas - vairāk šeit
  • pēc operācijām un traumām
  • nervu bojājumi, t.sk., diabētiskā neiropātija (kompensējamo medikamentu izrakstīšanai)
  • u.c. sāpes, tostarp neskaidras izcelsmes sāpes

Kāpēc jāārstē sāpes?

Akūtu sāpju gadījumā ir svarīgi sasniegt pietiekamu vai pat pilnīgu atsāpināšanu, lai sāpes nekļūtu hroniskas. Piemēram, nervu sāpes (neiropātiskas sāpes) var ilgt mēnešiem un pat gadiem pēc bojājuma, kas vairs neeksistē.  Šīs "sāpju atmiņas" izdzēšanai nepieciešama kompleksa ārstēšana,  turklāt bezrecepšu pretsāpju medikamenti  nepalīdz un var  slimību pat padziļināt.

Muguras un locītavu sāpes - ārstējošās blokādes

Dažiem pacientiem par blokādēm ir maldīgs priekštats, proti, ka blokādi veic tikai sāpju simptomu mazināšanai. Šis uzskats ir nepilnīgs blokādes ir ārstējošas! Blokāde nozīmē pretsāpju un iekaisuma mazinošu medikamentu ievadīšana precīzi vajadzīgā vietā, neietekmējot citus orgānus.

Jūrmalas slimnīcas invazīvie algologi veic augstas sarežģītības blokādes rentgena un ultrasonogrāfijas kontrolē (epidurāli, intraartikulāri).  Latvijā  šādas manipulācijas spēj veikt tikai daži speciālisti, tāpēc esam lepni, ka šādas blokādes veic arī mūsu Sāpju aprūpes kabineta  anesteziologi - invazīvie algologi!

Jaunumi migrēnas ārstēšanā Latvijā!

Lūk dažas jaunākās metodes hroniskas migrēnas (sāpes vairāk par 15 dienām mēnesī)  ārstēšanai, par kurām sīkāk varēsiet uzzināt neirologa, algologa Dr.Lindas Zvaunes konsultācijas laikā.

• CEFALY - inovatīva neiromodulācijas ierīce migrēnas profilaktiskai ārstēšanai un jau sākošās migrēnas lēkmes mazināšanai. Algologa, neirologa Dr.Lindas Zvaunes konsultācijas laikā būs iespējams uzzināt vairāk par  ierīces izmantošanu un to izmēgināt! Ierīce ir droša izmantošanā grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.
  • Hroniskas migrēnas ONABOTULĪNA TOKSĪNA INJEKCIJAS - sāpju impulsa pārraides bloķēšana; atkārto reizi 3 mēnešos.
  • Hroniskas migrēnas ĶIRURGISKA ĀRSTĒŠANA ekstrakraniālās daļas nervu kairinājuma novēršanai, kas ir migrēnas izraisītājs.

Jaunākās metodes sniedz būtisku lēkmju biežumu un sāpju intensitātes mazināšanu līdz pat migrēnas sāpju pilnīgai izārstēšanai!

Sāpju aprūpes kabineta speciālisti

Anesteziologs-reanimatologs, invazīvais algologs Dr. Zane Jaunberga, neirologs, algologs Dr.Linda Zvaune, anesteziologs-reanimatologs, invazīvais algologs Dr.Edgars Vasiļevskis, psihologs  Lidija Naumova un fizioterapeiti

Lai pieteiktos, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai rakstiet pieraksts@jurmalasslimnica.lv vai aizpildiet pieteikumu vizītei mūsu mājas lapā.

Noderīgas saites

Diagnostiskie izmeklējumi

Rehabilitācija

Fizioterapija

Veselības pārbaude Check up

Ortokīna intraartikulārās injekcijas

Cenrādis/Algoloģijas nodaļa

SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Algologs. Sāpju aprūpes kabinets - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Zane Jaunberga
Algoloģijas nodaļas vadītāja
Algologs 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00 A korp. 2. st. 220. kab.
Linda Zvaune
Algologs 10:00-12:00 10:00-12:00
Edgars Vasiļevskis
Algologs 10:30 - 11:30 A korp. 2. st. 220. kab.
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Algologs. Sāpju aprūpes kabinets - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Zane Jaunberga
Algoloģijas nodaļas vadītāja
Algologs 15:00 - 18:00 15:00 - 18:00 A korp. 2. st. 220. kab.
Linda Zvaune
Algologs 10:00-12:00 10:00-12:00
Edgars Vasiļevskis
Algologs 10:30 - 11:30 A korp. 2. st. 220. kab.
Algologs. Sāpju aprūpes kabinets

Sāpju aprūpes kabinets

Kādos gadījumos nepieciešama algologa palīdzība?

Akūtu un hronisku (ilgst vairāk par 3 mēnešiem) sāpju gadījumos:

• muguras sāpes (piem., starpskriemeļu disku protrūzija, diska trūce u.c.)
  • onkoloģiskās sāpes (atsāpinošo medikamentu piemeklēšanai)
  • migrēna, saspringuma un citas galvassāpju formas - vairāk šeit
  • pēc operācijām un traumām
  • u.c. sāpes, tostarp neskaidras izcelsmes sāpes

Kāpēc jāārstē sāpes?

Muguras un locītavu sāpes - ārstējošās blokādes

Jaunumi migrēnas ārstēšanā Latvijā!

Sāpju aprūpes kabineta speciālisti

Noderīgas saites