Plastikas operācijas

Piedāvājam šobrīd pasaulē populārākās plastikas operācijas: krūšu palielināšana vai samazināšana, krūšu pacelšanas un vēdera priekšējās sienas operācijas, acu plakstiņu u.c. plastikas un rekonstruktīvās ķirurģijas operācijas.

SPECIALIZĒJAMIES

Īpaši specializējamies ķermeņa estētiskajā ķirurģijā, novēršot problēmas, kas mēdz rasties pēc dzemdībām, krūtsbarošanas vai ievērojama apjoma novājēšanas, t.sk., pēc bariatrijas operācijas:

KĀPĒC IZVĒLĒTIES jŪRMALAS SLIMNĪCU?

• Izmantojam modernas tehnoloģijas, tāpēc pēc plastiskās ķirurģijas manipulācijām un operācijām ir īss atveseļošanās periods un tās praktiski neatstāj pamanāmas rētas.  Plastikas un rekonstruktīvās operācijas veic sertificēts plastikas ķirurgs  Kārlis Vērdiņš
  • Atšķirībā no nelielām privātajām plastikas ķirurģijas klīnikām, Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai - slimnīcā ir ne tikai moderni operāciju bloki un pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, bet arī ir pieejamas pilnvērtīgas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas ir būtiska priekšrocība jūsu drošībai jebkuru operāciju laikā!

KĀ PIETEIKTIES ?

Lai pieteiktu vizīti pie Dr.Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai rakstiet pieraksts@jurmalasslimnica.lv vai aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Maksa par konsultāciju 23 EUR.

ATSAUKSMES

"Esmu ļoti apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem un aprūpi! Dakteris Kārlis Vērdiņš konsultācijas laikā visu ļoti labi izskaidroja tā, ka pirms operācijas (lieka āda pēc ķeizara) jutos droša! Ne mirkli nenožēju, jo rezultāts ir pat labāks nekā cerēju!"  Vairāk šeit.

Par plastikas ķirurgu K.Vērdiņu medijos

Kad plastikas operācija noteikti ir aktuāla jaunajām māmiņām

Uzbrukumā ar mačeti cietušais vīrietis atguvis plaukstu; ķirurgs izstāsta operācijas detaļas

Latvijas ķirurgi pirmo reizi veikuši pilnu auss rekonstrukciju

Karpālā kanāla sindroms: no pirmajām sūdzībām līdz visiem ārstēšanas veidiem

NODERĪGAS SAITES

Cenrādis

Paaugstināta komforta palātas

Bariatrijas operācijas liekā svara zaudēšanai

Kuņģa balona ievietošana liekā svara zaudēšanai

SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Plastikas operācijas - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Kārlis Vērdiņš
Plastikas ķirurgs 12:00 - 15:00 A korp. 1. st. 102. kab.
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Plastikas operācijas - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Kārlis Vērdiņš
Plastikas ķirurgs 12:00 - 15:00 A korp. 1. st. 102. kab.
Atsauksmes
  • Ann
    Dr. Verdins is truly a nice person and an amazing surgeon. The best compliments me on the breast enlargement he done. Beautiful result! Dr. Verdins is very professional! Highly recommend!
  • Jevgenija Dimanta
    Безмерно благодарна и признательна хирургу Юрмальской больницы Карлису Вердиньшу, излечившему меня от изнурительных болей после перенесённой травмы руки. Лицо любой больницы - это её врачи. Я желаю Юрмальской больнице побольше таких врачей, как хирург Карлис Вердиньш - молодой перспективный врач, блестящий профессионал, истинный интеллигент высокой культуры и просто человеческого обаяния. Super gratias ago Doctor Kārlis Vērdiņš.
Plastikas operācijas

SPECIALIZĒJAMIES

KĀPĒC IZVĒLĒTIES jŪRMALAS SLIMNĪCU?

KĀ PIETEIKTIES ?

ATSAUKSMES