Vēdera plastika (abdominoplastika)

Ar vēdera plastikas operācijām iespējams palīdzēt sievietēm, kurām pēc grūtniecības nokarena un ļengana vēdera priekšējās siena, kā arī atslābusi vēdera preses muskulatūra. Operācija parasti ir nepieciešama arī tiem, kas ievērojami novājējuši, piemēram, pēc bariatrijas operācijām.

Pirms operācijas

Jābūt fiksētam - stabilam ķermeņa svaram, lai tas pēdējo divu trīs mēnešu laikā nebūtu jūtami mainījies. Papildu izmeklējumi – asinsanalīzes, kā arī vēdera priekšējās sienas ultrasonogrāfija.

Operācijas norise

Liekā āda un taukaudi tiek noņemti no vēdera priekšējās un lejas daļas, bet muskuļi - nostiepti. Nepieciešamības gadījumā, papildus veic nabas korekciju. Iegriezums tiek veikts vēdera apakšējā daļā bikini zonā. Operācijas ilgums ir, apmēram, 2 -3 stundas un operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēcoperācijas periods

Slimnīcā jāuzturas 3-4 dienas. 2 līdz 3 nedēļas jālieto vēdera saturoša josta.  Aktīvas fiziskās darbības var uzsākt pēc 4 - 6  nedēļām.  Rētas izbalē un paliek nemanāmas 3 līdz 12 mēnešu laikā.

Rezultāts

Rezultāts ir ilgstošs, tomēr var ietekmēt straujas ķermeņa svara izmaiņas un grūtniecība. Grūtniecību nevajadzētu plānot ātrāk kā pēc gada.

Kāpēc Jūrmalas slimnīca?

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas ir būtiska priekšrocība pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Kā pieteikties

Lai pieteiktos konsultācijai pie plastikas ķirurga Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

Cenas

Maksa par konsultāciju: 23 EUR

Abdominoplastika ar nabas korekciju: 2700 €
Abdominoplastika bez nabas korekcijas: 2000 €

Atsauksmes

"Esmu ļoti apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem un aprūpi! Dakteris Kārlis Vērdiņš konsultācijas laikā visu ļoti labi izskaidroja tā, ka pirms operācijas (lieka āda pēc ķeizara) jutos droša! Ne mirkli nenožēju, jo rezultāts ir pat labāks nekā cerēju!"  Vairāk šeit.

Par Dr.Vērdiņu medijos:

Kad plastikas operācija noteikti ir aktuāla jaunajām māmiņām

Uzbrukumā ar mačeti cietušais vīrietis atguvis plaukstu; ķirurgs izstāsta operācijas detaļas

Latvijas ķirurgi pirmo reizi veikuši pilnu auss rekonstrukciju

Karpālā kanāla sindroms: no pirmajām sūdzībām līdz visiem ārstēšanas veidiem