Krūšu palielināšana (augmentācija)

Operācijas parasti veic, ja sievietei ir mazas, neattīstītas vai asimetriskas krūtis, krūts audu samazināšanās un tilpuma zudums pēc bērna barošanas ar krūti.

Pirms operācijas

Jānodod asins analīzes un jāveic noteikti izmeklējumi – krūšu ultrasonogrāfija vai, ja nepieciešams, mamogrāfija.

Operācijas norise

Krūšu palielināšana notiek ievietojot implantus. Tie ir jaunākās paaudzes silikona gela implanti ar ražotāja dotu mūža garantiju. Implanti ir izturīgi un tos labi pieņem organisms. Ja implantu liek zem muskuļa, tad to ievietošanas laikā krūts dziedzeraudi praktiski netiek aizskarti. Ir dažādas formas implanti - efektīvai dekoltē zonai parasti izvēlas apaļus, bet ja vēlaties dabisku formu, tad ir pieejami, t.s., "anatomiskās" formas implanti. Operācijas ilgums ir, apmēram, 1.5 -2 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēcoperācijas periods

Slimnīcā jāuzturas 1-2 dienas. Pēc operācijas 4 nedēļas jālieto speciāls krūšturis. Dušā var iet jau 4-5 dienā pēc operācijas, bet peldēties vai iet vannā, kā arī uzsāk fiziskās aktivitātes - ne ātrāk kā pēc 3 - 4 nedēļām.

Rezultāts

Agrīns rezultāts redzams jau 2-3 nedēļas pēc operācijas, taču galīgais rezultāts redzams pēc 3-5 mēnešiem.

Kāpēc Jūrmalas slimnīca?

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas ir būtiska priekšrocība pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Kā pieteikties

Lai pieteiktos konsultācijai pie plastikas ķirurga Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

Cenas

Maksa par konsultāciju: 23 EUR

Krūšu palielināšana (augmentācija): 2750 €

Atsauksmes

"Man iepriekš bija vairākas konsultācijas par manu problēmu ar vairākiem populāriem ķirurgiem šajā jomā. Šo konsultāciju laikā ārsti bija steidzīgi, neinteresēti, un pat slikti izteicās par manu izskatu! Biju priecīga pēc tikšanās ar  Dr.Vērdiņu –viņš bija pacietīgs, zinošs un empātisks. Nu jau kopš operācijas ir pagājuši daži mēneši, un es joprojām priecājos par savu lēmumu veikt operāciju! Emocionāli jūtos brīnišķīgi, un paldies dakterim par darbu!"  Vairāk atsauksmes šeit.

Par Dr.Vērdiņu medijos:

Kad plastikas operācija noteikti ir aktuāla jaunajām māmiņām

Uzbrukumā ar mačeti cietušais vīrietis atguvis plaukstu; ķirurgs izstāsta operācijas detaļas

Latvijas ķirurgi pirmo reizi veikuši pilnu auss rekonstrukciju

Karpālā kanāla sindroms: no pirmajām sūdzībām līdz visiem ārstēšanas veidiem