Krūšu pacelšana (mastopeksija)

Krūšu pacelšanu un formas maiņu veic gadījumos, ja ir pietiekams krūšu audu apjoms, tomēr krūtis ir nokarenas formas -  pēc grūtniecības, zīdīšanas, ka arī pēc ievērojamām ķermeņa svara izmaiņām.

Pirms operācijas

Jāveic asins analīzes.

Operācijas norise

Tiek noņemta liekā āda krūšu rajonā - ādas nostiepšana. Iegriezumu veic ap krūts galu (pie neliela ādas izstaipījuma) vai pilnā apjomā ar krūts gala pārvietošanu. Operācijas ilgums ir 2-3 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēcoperācijas periods

Slimnīcā jāuzturas 1-2 dienas. Fiziskas aktivitātes var atsākt pēc 3 - 4 nedēļām.

Rezultāts

Rezultāts ir ilgstošs, tomēr, gravitācijas spēka iedarbība, grūtniecība, novecošanās un ķermeņa svara svārstības var radīt atkārtotu krūšu noslīdēšanu.

Kāpēc Jūrmalas slimnīca?

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas ir būtiska priekšrocība pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Kā pieteikties

Lai pieteiktos konsultācijai pie plastikas ķirurga Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

Cenas

Maksa par konsultāciju: 23 EUR
Krūšu pacelšana: 2100 €

Krūšu pacelšana un palielināšana: 3300 €

Atsauksmes

"Man iepriekš bija vairākas konsultācijas par manu problēmu ar vairākiem populāriem ķirurgiem šajā jomā. Šo konsultāciju laikā ārsti bija steidzīgi, neinteresēti, un pat slikti izteicās par manu izskatu! Biju priecīga pēc tikšanās ar  Dr.Vērdiņu –viņš bija pacietīgs, zinošs un empātisks. Nu jau kopš operācijas ir pagājuši daži mēneši, un es joprojām priecājos par savu lēmumu veikt operāciju! Emocionāli jūtos brīnišķīgi, un paldies dakterim par darbu!"  Vairāk atsauksmes šeit.

Par Dr.Vērdiņu medijos:

Kad plastikas operācija noteikti ir aktuāla jaunajām māmiņām

Uzbrukumā ar mačeti cietušais vīrietis atguvis plaukstu; ķirurgs izstāsta operācijas detaļas

Latvijas ķirurgi pirmo reizi veikuši pilnu auss rekonstrukciju

Karpālā kanāla sindroms: no pirmajām sūdzībām līdz visiem ārstēšanas veidiem