Ausu plastika (otoplastika)

Atstatus stāvošas ausis bieži vien rada psiholoģisku diskomfortu, tāpēc ausu formu labāk koriģēt jau bērnībā.

Operācijas norise

Auss skrimslim tiek izveidota vēlamā forma. Griezienu izdara aiz auss.  Operācija norit vietējā anestēzijā, tā ilgst 1–1,5 stundas.

Pēcoperācijas periods

Pēc operācijas pacients tūlīt var doties mājās. Vienu nedēļu ap galvu jānēsā elastīga saite.

Rezultāts

Pastāvīgs

Kā pieteikties

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Operācijas veic mikroķirurgs Dr.Kārlis Vērdiņš!  Maksa par konsultāciju: 23 EUR

Atsauksmes

"Man iepriekš bija vairākas konsultācijas par manu problēmu ar vairākiem populāriem ķirurgiem šajā jomā. Šo konsultāciju laikā ārsti bija steidzīgi, neinteresēti, un pat slikti izteicās par manu izskatu! Biju priecīga pēc tikšanās ar  Dr.Vērdiņu –viņš bija pacietīgs, zinošs un empātisks. Nu jau kopš operācijas ir pagājuši daži mēneši, un es joprojām priecājos par savu lēmumu veikt operāciju! Emocionāli jūtos brīnišķīgi, un paldies dakterim par darbu!"  Vairāk atsauksmes šeit.

Kāpēc Jūrmalas slimnīca?

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Noderīgas saites

Citas plastiskās operācijas

Cenrādis

Par Dr.Vērdiņu medijos:

Kad plastikas operācija noteikti ir aktuāla jaunajām māmiņām

Uzbrukumā ar mačeti cietušais vīrietis atguvis plaukstu; ķirurgs izstāsta operācijas detaļas

Latvijas ķirurgi pirmo reizi veikuši pilnu auss rekonstrukciju

Karpālā kanāla sindroms: no pirmajām sūdzībām līdz visiem ārstēšanas veidiem