Augšdelmu plastika (brahioplastika)

Augšdelma ādas nostiepšana jeb brahtioplastika risina nokārušās ādas problēmu, kas rodas dabiskas novecošanās rezultātā vai pēc būtiskas svara samazināšanās, piemēram, pēc bariatrijas operācijām.

Pirms operācijas

Jāveic asins analīzes.

Operācijas norise

Tiek noņemta lieka āda un tauki no augšdelmiem. Operācijas ilgums ir, apmēram, 1-2 stundas un operācija tiek veikta vietējā vai vispārējā anestēzijā.

Pēcoperācijas periods

2 līdz 3 nedēļas jānēsā kompresijas apģērbs.  Aktīvas fiziskās darbības var uzsākt pēc 2-4   nedēļām.  Tūska un zilumi pāriet viena mēneša laikā.

Rezultāts

Rezultāts ir ilgstošs, tomēr var ietekmēt straujas ķermeņa svara izmaiņas un dabiska novecošanās.

Cenas

Konsultācija: 23 EUR

Operācija: 2100 EUR

Kā pieteikties

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Operācijas veic  Dr.Kārlis Vērdiņš!

Kāpēc Jūrmalas slimnīca?

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Atsauksmes

"Man iepriekš bija vairākas konsultācijas par manu problēmu ar vairākiem populāriem ķirurgiem šajā jomā. Šo konsultāciju laikā ārsti bija steidzīgi, neinteresēti, un pat slikti izteicās par manu izskatu! Biju priecīga pēc tikšanās ar  Dr.Vērdiņu –viņš bija pacietīgs, zinošs un empātisks. Nu jau kopš operācijas ir pagājuši daži mēneši, un es joprojām priecājos par savu lēmumu veikt operāciju! Emocionāli jūtos brīnišķīgi, un paldies dakterim par darbu!"  Vairāk atsauksmes šeit.

Noderīgas saites

Citas plastiskās operācijas

Cenrādis

Par Dr.Vērdiņu medijos:

Kad plastikas operācija noteikti ir aktuāla jaunajām māmiņām

Uzbrukumā ar mačeti cietušais vīrietis atguvis plaukstu; ķirurgs izstāsta operācijas detaļas

Latvijas ķirurgi pirmo reizi veikuši pilnu auss rekonstrukciju

Karpālā kanāla sindroms: no pirmajām sūdzībām līdz visiem ārstēšanas veidiem