Video gastroskopija

Video gastroskopija (FGS) - videoendoskopiska izmeklēšanas metode, kura ir neaizvietojama barības vada, kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnas slimību diagnostikā un ārstēšanā. Šī ir visprecīzākā metode un ļauj savlaicīgi konstatēt kuņģa – zarnu trakta gļotādas izmaiņas, iegūt audu paraugus morfoloģiskai izmeklēšanai, kā arī veikt ureāzes testu (helicobacter pylori diagnostika).

Kā sagatavoties izmeklējumam?

Uz gastroskopijas izmeklējumu pacientam ir jāierodas tukšā dūšā, izmeklējuma dienā nedrīkst ēst, dzert un smēķēt. Iepriekšējā vakarā vēlams paēst vieglas vakariņas, bet ne vēlāk kā plkst. 20. Pēc vakariņām drīkst dzert negāzētu ūdeni un tēju.

CITI PAKALPOJUMI
ATLASĪT:
K V
SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte
Sv
PIEŅEM
Video gastroskopija - SPECIĀLISTU PIEŅEMŠANAS LAIKI
Lilija Morozova
Endoskopijas speciālists 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 B korp. 1. st. B 134. kab.
VĀRDS UZVĀRDS - AMATS
Specialitāte