Līdzi jāņem

Atsauksmes
      • Oskars Leinerts
        Stacionārā bloka vadītājs
        Я хочу поблагодарить всех,кто помог мне встать на ноги (как морально,так и физически). Персонал не только профессиональный,но и ЧЕЛОВЕЧНЫЙ! Уход-шикарный,питание-прекрасное,обстановка-домашняя.В больнице тепло,светло,чисто.Я не ожидала такого отношения, словно,находишься на отдыхе в отеле. Находилась я в обычной двухместной палате и осталась довольна всем! Отдельное спасибо и огромная благодарность Оскару Лейнтерсу. Строгий ,но понимающий профессионал своего дела. Спасибо сестричке,которая возилась со мной,помогала переодеться, и возила на коляске куда нужно,мило обнимая,как родную и обещая,что всё будет хорошо. Я никогда не забуду такого профессионализма ,отзывчивости и ухода. Спасибо всем ....БЕСКОНЕЧНО... P.S. По сравнению с больницами заграницей :ДЕНЬ И НОЧЬ!НЕ ОЖИДАЛА!
        Ginekoloģija
        Labdien! Liels paldies par brīnišķīgo māsiņu rūpēm un nevienaldzīgo attieksmi, un dr. Gamzajana gādību, ko saņēmu uzturoties dienas stacionārā pēc veiktajām manipulācijām, piektdien, 26.oktobrī.
        Gints Maželis
        Dienas stacionāra vadītājs
        Liels paldies dienas stacionāra vadītājam Gintam Maželim par palīdzību,tiešām jūtos daudz labāk!
      • Dzemdības
        Vislielākais paldies vecmātei Sarmītei Trautmanei par sniegto drošību, mieru un profesionalitāti sagaidot pasaulē savu meitiņu , 4.septembra vēlā vakarā. Paldies arī pārējam personālam par cieņpilnu un neuzbāzīgu atttieksmi un mierīgo slimnīcas atmosfēru!
        Normunds Aišpurs
        Anestezioloģijas-reanimatoloģijas nodaļas vadītājs
        Sirsnīga pateicība cien. Normundam Aišpuram, kurš veiksmīgi un profesionāli palīdzēja tikt vaļā no epidurālās anstēzijas izraisītām galvassāpēm.
        Kārlis Vērdiņš
        Sirsnīgs paldies par paveikto operāciju - Jūs ne tikai fiziski novērsāt mana ķermeņa nepilnības, bet likāt man noticēt sev! Paldies par brīnišķīgo attieksmi, sirds siltumu un vārdiem, kas dziedēja manu dvēseli! Pēdējais, bija pats svarīgākais, jo atbrīvoja mani no kompleksiem, kas mocīja mani pēdējos gadus. Tagad jūtos skaista un laimīga! Paldies no visas sirds! P.S. Pēc operācijas pagājuši jau 2 mēneši – rezultāts ir lielisks!
      • Dzemdības
        Vienmēr esmu zinājusi ka šī slimnīca ir kā vidusskola ar īpašo novirzienu - dzemdību. Esmu laimīga, ka man bija šī iespēja pieredzēt šo lielisko speciālistu darbu. Milzum lielais paldies par atbalstu, jo dzemdībās biju viena bez atbalsta personām
        Dzemdības
        Paldies Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļas kolektīvam,kas strādāja no 10.02-13.02.2018, sevišķi dakterim V.Mozgiram, par ļoti veiksmīgu dzemdību iznākumu un operatīvu rīcību dzemdībās, kas palīdzēja mums sastapt mūsu pirmdzimto meitu! Paldies visām vecmātēm par padomiem, iedrošinājumu un stingrāku vārdu! Tas ļoti palīdzēja atveseļoties un ātrāk tikt uz kājām! Šādas attieksmes dēļ, ir vērts atriezties Bulduros, arī uz nākošajām dzemdībām! Paldies Jums!!!!!!!
        Neatliekamā medicīniskā palīdzība
        Paldies uzņemšanas dežurārstiem par mammas potītes ieģipsēšanu pagājušā gada decembrī un par rūpīgo attieksmi - paldies no sirds!
Biežāk uzdotie jautājumi
Vairāk

Ierodoties stacionārā uz operāciju, līdzi jāņem:

• ģimenes ārsta norīkojums
  • pilna asins aina
  • urīna analīze
  • asins bioķīmiskā analīze (Glik.,urea,kreat,bil.ALAT,ASAT)
  • hepatītu  B,C marķieri

Neatliekamā medicīniskā palīdzība
Biežāk uzdotie jautājumi
Vairāk

Ierodoties stacionārā uz operāciju, līdzi jāņem: