Новости Юрмальской больницы
Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Bezmaksas lekcijas Rudens Veselības mēneša ietvaros

Jūrmalas slimnīcā Veselības mēneša  ievaros 6.oktobrī notiks bezmaksas lekcijas par sāpju novēršanu un organisma atveseļošanu!

Plkst. 16:00 Galvassāpes un to novēršana. Migrēna un jaunākās terapijas iespējas.

Plkst. 17:00 Muguras sāpes un to novēršana grūtniecēm, pēcdzemdību periodā un bērniem.

Plkst. 18:00 Senās Ķīnas organisma atveseļošanās, ārstēšanas un pašattīstības sistēma – Cigun.

Lekcijas lasa algologi,  Jūrmalas slimnīcas sāpju aprūpes kabineta speciālisti!

Jūrmalas slimnīca, Vienības prospekts 19/21, 5.stāvs, konferenču zāle.

Jūrmalas slimnīcas jaunumi
Bezmaksas lekcijas Rudens Veselības mēneša ietvaros

Lekcijas lasa algologi,  Jūrmalas slimnīcas sāpju aprūpes kabineta speciālisti!

Jūrmalas slimnīca, Vienības prospekts 19/21, 5.stāvs, konferenču zāle.

Simptomi
  • KLEPUS, IESNAS, GALVASSĀPES, SLIKTA DŪŠA, KLEPUS, KARSONIS