Исследования компьютерной томографии

Записаться на визит
Контакты Юрмальской больницы

ОБ УСЛУГЕ

Datortomogrāfija jeb kompjūtertomogrāfija (CT jeb KT) ir radioloģiska izmeklēšanas metode, kurā apvienota rentgenstaru un datortehnoloģiju izmantošana. Metode ir daudz precīzāka un informatīvāka nekā parastais rentgenattēls.

IZMEKLĒJUMI:

• galva un deguna dobums;
  • mugurkaula skriemeļi;
  • krūšu kurvis (plaušas);
  • vēdera dobums un mazais iegurnis;
  • kaulu – locītavu sistēmas, mīkstie audi.

KĀ SAGATAVOTIES IZMEKLĒJUMAM?

• Pirms procedūras ieteicams neēst, bet dzērienus un medikamentus var lietot kā parasti. ·
  • Ja izmeklējuma veikšanai būs nepieciešama kontrastvielas ievade vēnā, tad pirms izmeklējuma  veikšanas pacientam javeic nieru bioķīmiskās analīzes – urea un kreatinīns.
  • Uz vēdera-mazā iegurņa izmeklējumu jāierodas 1 stundu pirms procedūras.
  • Lai izvairītos no nekvalitatīviem attēliem, pirms izmeklējuma pacientam jānoņem visas metāliskās detaļas – rotaslietas, matu sprādzes, zobu protēzes u.c.

Ja jums iepriekš ir bijušas alerģiskas reakcijas uz pārtikas produktiem, jebkuriem medikamentiem, bet it sevišķi rtg- kontrastvielu, jodu, lūdzu, brīdiniet par to savu ārstu un medicīnisko personālu.

NODERĪGAS SAITES

Cenrādis

Citi diagnostiskie izmeklējumi

Veselības pārbaude 1 dienas laikā

ДРУГИЕ УСЛУГИ
KĀRTOT | ATLASĪT:
Д
Диагностика

Блок диагностики Юрмальской больницы предлагает провести своевременную и точную диагностику здоровья.

ВРЕМЯ ПРИЕМА СПЕЦИАЛИСТОВ
ИМЯ ФАМИЛИЯ - ДОЛЖНОСТЬ
Специальность
Sv
ПРИНИМАЕТ
Исследования компьютерной томографии - ВРЕМЯ ПРИЕМА СПЕЦИАЛИСТОВ
Роман Осипенко
Янис Пуполс
Юта Якобсоне
Радиологическая диагностика 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30 08:00 - 09:30
ИМЯ ФАМИЛИЯ - ДОЛЖНОСТЬ
Специальность
Sv
ПРИНИМАЕТ
Исследования компьютерной томографии - ВРЕМЯ ПРИЕМА СПЕЦИАЛИСТОВ
Роман Осипенко
Янис Пуполс
Юта Якобсоне
Visi jaunumi
Юрмальская больница
Исследования компьютерной томографии

ОБ УСЛУГЕ

IZMEKLĒJUMI:

• galva un deguna dobums;
  • mugurkaula skriemeļi;
  • krūšu kurvis (plaušas);
  • vēdera dobums un mazais iegurnis;
  • kaulu – locītavu sistēmas, mīkstie audi.

KĀ SAGATAVOTIES IZMEKLĒJUMAM?

• Uz vēdera-mazā iegurņa izmeklējumu jāierodas 1 stundu pirms procedūras.

NODERĪGAS SAITES

Cenrādis