Ультрасонографические исследования

Записаться на визит
Контакты Юрмальской больницы

ОБ УСЛУГЕ

Ultrasonogrāfija ir viena no visvairāk izplatītām iespējamajām diagnozes noteikšanas procedūrām. Ultraskaņas attēla veidošanas tehnoloģijas ļauj noteikt diagnozi bez ielaušanās pacienta ķermenī.

Ultrasonogrāfijas iekārta rada augstas izšķirtspējas un pārbaudītas kvalitātes attēlus. Šie izmeklējumi apgādā ārstu ar nepieciešamo informāciju par pacienta veselības stāvokli, līdz ar to samazina vajadzību pēc daudz sarežģītākām procedūrām vai pētnieciskām ķirurģiskām operācijām. Profesionāli speciālisti Jūs ne tikai informēs par norisēm organismā, bet arī sniegs iespēju tās vērot ultrasonogrāfijas iekārtas monitorā. Pateicoties jaunajai ultrasonogrāfijas iekārtai Jūrmalas slimnīcā informāciju par savu veselības stāvokli var uzzināt nekavējoties- tiklīdz ārsts- speciālists ir veicis izmeklējumu un apkopojis informāciju.

Ultrasonogrāfija (US) ir viena no visvairāk izplatītām iespējamajām diagnozes noteikšanas procedūrām. Tā ir nekaitīga un nesāpīga diagnostiska procedūra, kurā attēlu iegūšanai lieto augstas frekvences skaņas - ultraskaņas - viļņus. Augstas izšķirtspējas un pārbaudītas kvalitātes attēlu veido ultraskaņa, izejot cauri dažāda blīvuma, dziļuma, dažādi apasiņotiem un novietotiem audiem. Iegūtais attēls tiek projicēts uz ultrasonogrāfa monitora. Ultraskaņas izmeklējums aizņem ne vairāk kā 20 minūtes. Šāda tipa izmeklējumiem nav nekādu blakusefektu. Šie viļņi neizraisa diskomfortu un nesatur jonizētu radiāciju.

Ultrasonogrāfijas izmeklējumi apgādā ārstu ar nepieciešamo informāciju par pacienta veselības stāvokli, līdz ar to samazina vajadzību pēc daudz sarežģītākām procedūrām vai pētnieciskām ķirurģiskām operācijām.

Kā sagatavoties izmeklējumiem?

Ja Jūs esat nosūtīts uz krūts dziedzeru, vairogdziedzera, kakla, nieru, perifēro asinsvadu, sirds, augļa US izmeklēšanu, tad īpaša sagatavošanās nav nepieciešama.
Ja pacients nosūtīts uz vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfiju, uz izmeklējumu viņam jāierodas tukšā dūšā, neēdušam vismaz 6-8h. Dzert drīkst tikai ūdeni, kā arī lietot ikdienā nepieciešamos medikamentus, norijot tos kopā ar ūdeni. Ja Jums ir diabēts, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

Ja nepieciešams izmeklēt urīnpūsli, apmēram 1 stundu pirms izmeklējuma jāizdzer apmēram 1 l šķidruma. Līdz izmeklējumam urīnpūsli iztukšot nedrīkst.

Kas notiek procedūras laikā?

Pacientam jāapguļas un jāatbrīvo no drēbēm izmeklējamais apvidus. Uz ādas tiek uzziesta speciāla želeja, ar kā palīdzību ultraskaņas viļņi tiek pārvadīti audos. Pa ādu tiek virzīts detektors - instruments, kas izstaro ultraskaņu un no orgāniem atstaroto ultraskaņu arī uztver.

Noderīgas saites

Cenrādis

Citi diagnostiskie izmeklējumi

Veselības pārbaude 1 dienas laikā

ДРУГИЕ УСЛУГИ
ОТОБРАТЬ:
Д
Диагностика

Блок диагностики Юрмальской больницы предлагает провести своевременную и точную диагностику здоровья.

Visi jaunumi
Юрмальская больница
Ультрасонографические исследования

ОБ УСЛУГЕ

Kā sagatavoties izmeklējumiem?

Kas notiek procedūras laikā?

Noderīgas saites

Cenrādis