Bariatrijas
ķirurģija
VAIRĀK
VAIRĀK Dzemdības Plastikas
ķirurģija
VAIRĀK

Aktuālā informācija pacientiem un apmeklētājiem!

Prioritāro grupu vakcinācija – Jūrmalas slimnīcas pacientu koordinatore pati sazināsies ar iedzīvotājiem, lai vienotos par vakcinācijas laiku. Vairāk: šeit Reģistratūrā pieejami izdales informatīvie materiāli par vakcināciju pret covid-19 latviešu un krievu valodā.

No 3.12.2020. stacionāra un dienas stacionāra pakalpojumi īslaicīgi ir ierobežoti – vairāk šeit.

Pacientus lūdzam ierasties ne ātrāk kā 15 minūtes pirms noteiktā laika. Pacientu drīkst pavadīt tikai viena persona (ja to prasa pacienta veselības stāvoklis). Pavadošajai personai ieeja ārsta kabinetā aizliegta. Ieeja ēkā no Kuldīgas ielas puses paredzēta tikai neatliekamās mediciniskās palīdzības saņemšanai, kā arī ambulatoriem pacientiem pēc plkst.17.00. Pārējiem apmeklētājiem jāizmanto centrālā ieeja no Vienības prospekta puses. 

Pacientu apmeklējumi ir ierobežoti. Nodaļu kontaktinformācija šeit.

Aktuālā informācija dzemdību nodaļas darbību –šeit.

Pacientam drīkst nodot sūtījumu, kurā ir tikai sekojošas pirmās nepieciešamības lietas: brilles, mobilais telefons ar lādētāju, higiēnas priekšmeti un neliels daudzums pārtikas preču, kam ir garš derīguma termiņš un nav nepieciešama uzglabāšana ledusskapī.  Sūtījumam jābūt atvērtā veidā un citas mantas netiks pieņemtas. Sūtījumus pacientam var nodot dežurantam pie ieejas slimnīcā no Kuldīgas ielas puses.

Ienākot slimnīcas telpās, lūdzam  dezinficēt rokas un uzlikt sejas aizsargmasku. Ievērojiet distancēšanos  (2 m). Liftu vienlaikus drīkst izmantot ne vairāk kā 2 cilvēki (izņemot vienas mājsaimniecības locekļi). Kafejnīcā tiek apkalpoti tikai stacionāra pacienti un darbinieki.

Par mums

SIA “Jūrmalas slimnīca”  ir Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība. Ārstniecības iestādes kods – 130020302. Slimnīca ir daudzprofilu un neatliekamās palīdzības ārstniecības iestāde, kurā tiek sniegti veselības aprūpes pakalpojumi pacientiem no visas Latvijas un ārvalstīm.

Diagnostika

Konsultācijas un ārstniecība

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Jaunumi


Atsauksmes


  • Elīna Vecmātes: “Mīļš paldies Dzemdību nodaļas personālam par sirsnīgo un gadīgo aprūpi. Ne mirkli nenožēloju, ka pēdējā brīdī kā meitiņas dzimšanas vietu izvēlējos Jūrmalas slimnīcu. Kaut sejas aizsedza maskas, tāpat pēc acu skatieniem un balss, varēja saprast ka sejas rotā smaids 🙂 Mīļš paldies vēlreiz 🙂Mar 19, 11:02
  • Alise Dzemdības: “Milzīgs paldies brīnišķīgajai dzemdību komandai, kuri 24.02.21. palīdzēja pasaulē nākt Matildei! Pateicība arī bērnu ārstēm un māsām, kas mūs aprūpēja turpmākās 3 dienas! Paldies par pozitīvu dzemdību pieredzi man! Paldies par iespēju procesā piedalīties bērna tēvam! Paldies par laipnu un gādīgu attieksmi, sākot no cilvēka, kas 1. stāvā aicina uzvilkt bahilas, līdz pat katrai 3. stāva ārstēm, māsām, vecmātēm, palīdzēm! Žēl, ka nav iespējams jums nosūtīt ziedus… Silti sveicieni Dr.Iveta Iļjenkova, vecmātei Elitai Antonei, neonataloģei Ivetai Lācei, bērnu māsai Marinai, anestezioligam Kristianam Galanderam! Alise 🙂Mar 17, 15:47
  • Zane Dzemdības: “24.02.2021 Pasaulītē nāca mūsu dēliņš Rūdis . Liels paldies personālam kurš ir atsaucīgs un neatstāj novārtā.Reaģē uz visu ātri . Viss lielākais paldies Vecmātei Evitai .Feb 25, 19:30

Pasākumi

Tuvākājā laikā nav ieplānots neviens pasākums
Skip to content