Aktuālā informācija pacientiem un apmeklētājiem!

Ienākot slimnīcas telpās, lūdzam  dezinficēt rokas un uzlikt sejas aizsargmasku. Aizsargmaskas ir jālieto visiem, neatkarīgi no apmeklējuma iemesla! Ja jums nav savas sejas aizsargmaskas, jautājiet to  reģistratūrā vai pacientu koordinatoriem.

Ievērojiet distancēšanos  (2 m). Liftu vienlaikus drīkst izmantot ne vairāk kā 2 cilvēki (izņemot vienas mājsaimniecības locekļi).

Pakalpojuma saņemšanai lūdzam ierasties stingri noteiktā laikā un  ārsta kabinetā ienākt, sagaidot uzaicinājumu.

Slimnīcā ir atļauti pacientu apmeklējumi, izņemot dzemdību nodaļā. Apmeklētāju laiks ir no plkst. 16.00 līdz 20.00. Ārpus šī laika apmeklējumi jāsaskaņo ar ārstējošo ārstu. Pie pacienta drīkst ienākt ne vairāk par 2 apmeklētājiem. Apmeklētājiem nedrīkst būt elpceļu saslimšanas simptomi.

Lūdzam sniegt patiesu informāciju par savu epidemioloģisko anamnēzi un nekavējoties informēt medicīnisko personālu par elpceļu infekciju pazīmju izpausmēm.

Aktualitātes un Covid-19 testēšanas iespējas – plašāka informācija Slimību profilakses un kontroles centrā šeit.

Par mums

SIA “Jūrmalas slimnīca”  ir Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība. Ārstniecības iestādes kods – 130020302. Slimnīca ir daudzprofilu un neatliekamās palīdzības ārstniecības iestāde, kurā tiek sniegti veselības aprūpes pakalpojumi pacientiem no visas Latvijas un ārvalstīm.

Diagnostika

Konsultācijas un ārstniecība

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Jaunumi


Atsauksmes


  • Inta Ginekoloģija: “Uzturejos slimnīcā 4 dienas. Varu pateikt tikai un vienīgi labus vārdus par apkalpojošo personālu. Visss bija vnk super, jutos kā mājās. Liels Paldies Jums!Sep 8, 19:00
  • Anna Dzemdību aprūpe: “20.08.2020. nāca pasaulē mūsu dēls. Sirsnīgs paldies vecmātei Evitai Brigerei, kura bija ar mums šajā brīdi un ļoti palīdzēja. Vēlamies pateikties arī pārējam slimnīcas personālam – laipniem, atsaucīgiem ārstiem, māsiņām, sanitārēm, smaidīgajai dežurantei. Iespaids par Jūrmalas slimnīcu palika ļoti pozitīvs. Ar cieņu Teo vecāki.Sep 8, 11:01
  • Aija Vanaga Puriņa Ķirurģija: “Liels paldies ķirurgam E. LIEPIŅAM un viņa komandai, kuri profesionāli veica man vairogdziedzera operāciju. Arī pirms un pēc aprūpe nodaļā lieliska. Noteikti ieteikšu saviem paziņām, ja ir vajadzība slimot, tad noteikti šeit, kur tā arī pa dažām dienām tā arī NESASTAPOS ar kņadu, nervozitāti, paceltām balsīm, slimnīcas aromātu. Lielisks darbs un kolektīvs. Patiesā cieņā – paldies.Sep 2, 11:25

Pasākumi

Tuvākājā laikā nav ieplānots neviens pasākums
Skip to content