Biežāk uzdotie jautājumi

Vai slimnīca veic grūtniecības patraukšanu? Kā jāpiesakās?

Vispirms Jums ar šo jautājumu jādodas pie ginekologa, t.sk. analīžu veikšanai un norīkojuma saņemšanai

Lai stacionētos slimnīcā aborta veikšanai, Jums jāvēršas Uzņemšanas reģistratūrā (A reģistratūra) jebkurā darba dienā no plkst.8:00 līdz 10:00, līdzi ņemot analīžu rezultātus un norīkojumu no ginekologa. Piebildīšu, ka no norīkojuma izrakstīšanas brīža ir jāpaiet vismaz 3 dienām – tas ir likumā noteikts laiks, lai dotu Jums iespēju vēlreiz pārdomāt šo soli.

Slimnīcā jāierodas tukšā dūšā. Aborts maksā 126 eiro.

Kurā dienā ir iespējams tikt uz mājām pēc ķeizargrieziena operācijas, ja noteiktā operācijas diena ir ceturtdiena?

Ja pēcoperācijas periods ir bez sarežģījumiem, varēsiet doties mājās sestdien vai svētdien.

Esam izvēlējušies Jūrmalas slimnīcu plānotajam ķeizargriezienam, kā notiek pieteikšanās?

Jums pēc 35. grūtniecības nedēļas jādodas uz Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļu un jātiekas ar ginekologu, dzemdību speciālistu, kas arī Jūs apskatīs. Pēc vizītes tiks nozīmēts ķeizargrieziena datums.

Vai grūtniecei būtu pieejama stāvvieta,ja brauktu uz dzemdībām no Rīgas ar savu transportu?

Jā, Jūrmalas slimnīcas teritorijā ir autostāvvieta, kur var atstāt automašīnu mūsu pacienti.

Vai man jāslēdz līgums ar slimnīcu, ja nav plānots izmantot nekādus papildus pakalpojumus (izņemumot ģimenes palātu), ka arī neesmu jūrmalniece?

Līgumu par komforta palātas (ģimenes palātas) izmantošanu pavisam droši varēsiet noslēgt iestājoties nodaļā, kad sāksies dzemdības.

Vai Jūrmalas slimnīcā ir bērnu reanimācija ?

Jā, Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļā ir pilnībā aprīkota jaundzimušo intensīvās terapijas palāta, kurā ir viss nepieciešamas aprīkojums, lai stabilizētu jaundzimušā dzīvību. Jaundzimušo intensīvās terapijas palātā 24 stundas diennaktī strādā ārsts neonatologs un bērnu māsa.

Kad var apskatīt dzemdību nodaļu un saņemt atbildes uz interesējiem jautājumiem?  

Saņemt atbildes var dzemdību nodaļā pie vecākās vecmātes darba dienās no 11:00-15:00. Vizīte iepriekš nav jāpiesaka. Tiesa gan dzemdību telpu un palātu apskate klātienē nav iespējama, sakarā ar šo telpu paaugstinātām sanitārepidēmiskajām prasībām, tāpēc telpu apskatei lūdzam izmantot  virtuālo tūri.

Vai visām dzemdētājam ierodoties uzreiz pārdur augļūdeņus? 

Jūrmalas slimnīcā vecmātes rīkojas tā, lai dzemdētāja un mazulis justos drošībā. Augļūdenu pārrdušana tiek prakstizēta tikai tādos gadījumos, kad tas ir nepieciešams bērniņa veselībai un drošībai. Situācijas ir dažādas un reizēm, tas ir nepieciešams, bet tādos gadījumos personāls izskaidro manipulācijas mērķi.

Skip to content