Par pakalpojumu Speciālisti

Augšdelma ādas nostiepšana jeb brahtioplastika risina nokārušās ādas problēmu, kas rodas dabiskas novecošanās rezultātā vai pēc būtiskas svara samazināšanās, piemēram, pēc bariatrijas operācijām.

Pirms operācijas jāveic asins analīzes.

Operācijas laikā tiek noņemta liekā āda un tauki no augšdelmiem. Operācijas ilgums ir, apmēram, 1-2 stundas un operācija tiek veikta vietējā vai vispārējā anestēzijā.

Pēc operācijas 2 līdz 3 nedēļas jānēsā kompresijas apģērbs.  Aktīvas fiziskās darbības var uzsākt pēc 2-4   nedēļām.  Tūska un zilumi pāriet viena mēneša laikā.

Operācijas rezultāts ir pastāvīgs.

Lai pieteiktos konsultācijai pie plastikas ķirurga Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

“Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Pacientus 1 pieņem Jūrmalas slimnīca

Iesniegt atsauksmi