Par pakalpojumu Speciālisti

Atstatus stāvošas ausis bieži vien rada psiholoģisku diskomfortu, tāpēc ausu formu labāk koriģēt jau bērnībā. Ausu plastika jeb otoplastika nozīmē ausu formas korekciju, novēršot iedzimtu vai iegūtu deformāciju. Ausu plastika uzlabo auss gliemežnīcas simetriju, formu un novietojumu.

Auss skrimslim tiek izveidota vēlamā forma. Griezienu izdara aiz auss.  Operācija norit vietējā anestēzijā, tā ilgst 1–1,5 stundas.

Pēc operācijas pacients tūlīt var doties mājās. Vienu nedēļu ap galvu jānēsā elastīga saite.

Operācijas rezultāts ir pastāvīgs.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

“Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Pacientus 1 pieņem Jūrmalas slimnīca

Atsauksmes

  1. Kaspars A
    pirms 45 minūtes

    Veici pie Dr Vērdiņa ausu korekciju esmu uz visiem 100% apmierināts un priecīgs par iegūto rezultātu! Dr Vērdiņš izcils ķirurgs, ļoti zinošs un atsaucīgs! Liels paldies!!!!

Iesniegt atsauksmi