Par pakalpojumu Speciālisti
Kādos gadījumos var būt nepieciešama krūsu samazināšana?

Krūšu samazināšana jeb redukcija tiek veikta, ja krūtis ir nesamērīgi lielas un  tās rada sāpes plecu daļā vai apgrūtina sportošanu. Operāciju veic, lai atbrīvotos no fiziskā diskomforta un uzlabotu pašapziņu, jo operācija uzlabo arī krūšu  formu.

Bērna zīdīšana pēc operācijas

Krūšu samazināšana neskar piena dziedzeru izvadkanālus, tāpēc šī operācija neietekmē bērna zīdīšanas spējas.

Pirms operācijas jānodod asins analīzes un jāveic noteikti izmeklējumi – krūšu ultrasonogrāfija vai, ja nepieciešams, mamogrāfija.

Operācijas laika tiek noņemti liekie krūšu audi un āda, pārvietots krūtsgals (t.sk., ja nepieciešams, areola  tiek samazināta areola vai pārvietota) un uzlabota krūšu forma. Operācijas ilgums ir, apmēram, 2-3 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēc operācijas slimnīcā jāuzturas 1-2 dienas. Saudzējošs periods ir 1-2 nedēļas.  Dušā var iet jau 4 dienā pēc operācijas, bet peldēties vai iet vannā, kā arī uzsāk fiziskās aktivitātes – ne ātrāk kā pēc 3 – 4 nedēļām.

Operācijas rezultāts ir ilgstošs, tomēr operācijas rezultātu var ietekmēt ķermeņa svara svārstības, grūtniecība, zīdīšana, kā arī dabiska novecošanās.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai pie plastikas ķirurga Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai  27268828 (tikai darba laikā) vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Pacientus 1 pieņem Jūrmalas slimnīca

Iesniegt atsauksmi