ОБ УСЛУГЕ

Operācijas parasti veic, ja sievietei ir mazas, neattīstītas vai asimetriskas krūtis, krūts audu samazināšanās un tilpuma zudums pēc bērna barošanas ar krūti.

Pirms operācijas jānodod asins analīzes un jāveic noteikti izmeklējumi – krūšu ultrasonogrāfija vai, ja nepieciešams, mamogrāfija.

Krūšu palielināšana notiek ievietojot implantus. Tie ir jaunākās paaudzes silikona gēla implanti. Implanti ir izturīgi un tos labi pieņem organisms. Ja implantu liek zem muskuļa, tad to ievietošanas laikā krūts dziedzeraudi praktiski netiek aizskarti. Ir dažādas formas implanti — efektīvai dekoltē zonai parasti izvēlas apaļus, bet ja vēlaties dabisku formu, tad ir pieejami, t.s., «anatomiskās» formas implanti. Operācijas ilgums ir, apmēram, 1.5 -2 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēc operācijas slimnīcā jāuzturas 1-2 dienas.  4 nedēļas jālieto speciāls krūšturis. Dušā var iet jau 4-5 dienā pēc operācijas, bet peldēties vai iet vannā, kā arī uzsāk fiziskās aktivitātes – ne ātrāk kā pēc 3 – 4 nedēļām.

Agrīns rezultāts redzams jau 2-3 nedēļas pēc operācijas, taču galīgais rezultāts redzams pēc 3-5 mēnešiem.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

«Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais — jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!»   Vairāk atsauksmes šeit.

Оставить отзыв