Par pakalpojumu

Kompleksa veselības pārbaude 1 dienas laikā:

• ja ir kādas specifiskas sūdzības, iedzimtas patoloģijas vai saslimšanas – lai noteiktu pašreizējo stāvokli un prognozētu slimības attīstības gaitu;
  • ja īpašu sūdzību nav, bet lai savlaicīgi noteiktu un novērstu dažādu saslimšanu riskus.

Vairumu izmeklējumu var veikt vienas dienas laikā. Tiks iegūta vispusīga aina par veselības stāvokli un  iespējamajiem saslimšanu riskiem.

Izmeklējumu plāns nav standartizēts, bet tiek sastādīts katram pacientam individuāli, ņemot vērā jau esošos izmeklējumu rezultātus. Turklāt,  slimnīcas darbinieks personiski pavadīs Jūs dienas garumā uz visiem izmeklējumiem un konsultācijām.

Kā notiek pārbaude

1.solis

Pirmreizēja konsultācija pie iekšķīgo slimību nodaļas vadītāja*. Līdzi jāņem iepriekšējo izmeklējumu rezultāti, ja tādi ir. Ārsts uzklausa sūdzības, veic vispārējo apskati un, pamatojoties uz iegūto informāciju, izveido izmeklēšanas plānu. Vajadzības gadījumā papildus tiek piesaistīti dažādi speciālisti (ķirurgs, kardiologs, neirologs, endokrinologs, acu ārsts, u.c.).

2.solis

Diagnostiskie izmeklējumi un papildus piesaistīto speciālistu konsultācijas.

3.solis

Atkārtota konsultācija – kad saņemti visi izmeklējumu rezultāti, ārsts sniedz atzinumu un, ja nepieciešams, iesaka profilaktiskus pasākumus vai ārstēšanu.

*Konsultē Jūrmalas slimnīcas iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs, internists Dr.Juris Leitāns un Dienas stacionāra vadītājs, internists Gints Maželis.

Vairāk informācijas vai pieteikties pakalpojumam: zvaniet pa tālruni 26530660 (tikai darba laikā).

pirmdienotrdientrešdienceturtdienpiektdiensestdiensvētdien

pirmdien