Par pakalpojumu

Kompleksa veselības pārbaude 1 dienas laikā:

• ja ir kādas specifiskas sūdzības, iedzimtas patoloģijas vai saslimšanas – lai noteiktu pašreizējo stāvokli un prognozētu slimības attīstības gaitu;
  • ja īpašu sūdzību nav, bet lai savlaicīgi noteiktu un novērstu dažādu saslimšanu riskus.

NB! Vairumā gadījumu izmeklējumus var veikt vienas dienas laikā, tomēr ir reizes, kad izmeklējumiem un konsultācijām var būt nepieciešama papildus diena.

Izmeklējumu plāns nav standartizēts, bet tiek sastādīts katram pacientam individuāli, ņemot vērā jau esošos izmeklējumu rezultātus. Turklāt,  slimnīcas darbinieks personiski pavadīs Jūs dienas garumā uz visiem izmeklējumiem un konsultācijām.

Kā notiek pārbaude

1.solis

Pirmreizēja konsultācija pie iekšķīgo slimību nodaļas vadītāja*. Līdzi jāņem iepriekšējo izmeklējumu rezultāti, ja tādi ir. Ārsts uzklausa sūdzības, veic vispārējo apskati un, pamatojoties uz iegūto informāciju, izveido izmeklēšanas plānu. Vajadzības gadījumā papildus tiek piesaistīti dažādi speciālisti (ķirurgs, kardiologs, neirologs, endokrinologs, acu ārsts, u.c.).

2.solis

Diagnostiskie izmeklējumi un papildus piesaistīto speciālistu konsultācijas.

3.solis

Atkārtota konsultācija – kad saņemti visi izmeklējumu rezultāti, ārsts sniedz atzinumu un, ja nepieciešams, iesaka profilaktiskus pasākumus vai ārstēšanu.

*Konsultē Jūrmalas slimnīcas iekšķīgo slimību nodaļas vadītājs, internists Dr.Juris Leitāns un Dienas stacionāra vadītājs, internists Gints Maželis.

Vairāk informācijas vai pieteikties pakalpojumam: sazinieties ar pacientu koordinatori Gunitu Reidemani pa tālruni 27268828 (tikai darba laikā).

Gunita Reidemane

ATSAUKSMES

1. Dace
    pirms 2 stundām

Labdien, šodien biju uzņemšanā ar vēdera sāpēm. Paldies personālam par ātru, profesionālu, iejūtīgu, pieklājīgu attieksmi. Mils paldies Burvīgām dāmām no rentgena, ultrasonogrāfijas kabineta, māsiņai un ārstam.
    Jūs darāt no sirds, paldies!

2. Ludmila Stašinska
    pirms 10 stundas