Par pakalpojumu

Acu plakstiņu operāciju jeb blefaroplastiku veic, lai likvidētu ādas kroku uz augšējā plakstiņa un samazinātu maisiņus zem acīm, kas rada nogurušas, bēdīgas sejas izskatu vai pat traucē redzei. Ar to koriģē arī iedzimtas plakstiņu īpatnības.

Plakstiņu ādas korekcija ir relatīvi vienkārša plastikas operācija, kas

  • sniedz ievērojamu izskata uzlabošanos,
  • novērš redzes lauka traucējumus,
  • koriģē iedzimtas plakstiņu formas īpatnības.
Operācijas gaita

Operācijas gaitā tiek noņemta lieka āda, muskuļi un taukaudi. Augšējo plakstiņu operācijā griezuma līnijas nomaskē augšējā plakstiņa krokā, bet apakšējo plakstiņu operācijas griezuma līnija tiek paslēpta tieši zem skropstu līnijas. Operācijas ilgums ir, apmēram, 1.5 -2 stundas.

Pirms operācijas jāveic asins analīzes.

Pēcoperācijas periods

Tūska un zilumi pāriet vidēji 10 dienu laikā.  Kontaktlēcu lietošana atļauta pēc 2 nedēļām, bet fiziskas aktivitātes – pēc 3 nedēļām.

Rezultāts redzams pēc 3 mēnešiem pēc operācijas. Tas ir ilglaicīgs, tomēr var būt atkarīgs no dabiskas novecošanās.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai  27268828 (tikai darba laikā) vai

“Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Iesniegt atsauksmi