Kas jāņem līdzi uz dzemdībām
Uzdot jautājumu Uzdot jautājumu
Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti
Kontakti Kontakti

Atsauksmes
      • Kārlis Vērdiņš
        Sirsnīgs paldies par paveikto operāciju - Jūs ne tikai fiziski novērsāt mana ķermeņa nepilnības, bet likāt man noticēt sev! Paldies par brīnišķīgo attieksmi, sirds siltumu un vārdiem, kas dziedēja manu dvēseli! Pēdējais, bija pats svarīgākais, jo atbrīvoja mani no kompleksiem, kas mocīja mani pēdējos gadus. Tagad jūtos skaista un laimīga! Paldies no visas sirds! P.S. Pēc operācijas pagājuši jau 2 mēneši – rezultāts ir lielisks!
        Dzemdības
        Vienmēr esmu zinājusi ka šī slimnīca ir kā vidusskola ar īpašo novirzienu - dzemdību. Esmu laimīga, ka man bija šī iespēja pieredzēt šo lielisko speciālistu darbu. Milzum lielais paldies par atbalstu, jo dzemdībās biju viena bez atbalsta personām
        Dzemdības
        Paldies Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļas kolektīvam,kas strādāja no 10.02-13.02.2018, sevišķi dakterim V.Mozgiram, par ļoti veiksmīgu dzemdību iznākumu un operatīvu rīcību dzemdībās, kas palīdzēja mums sastapt mūsu pirmdzimto meitu! Paldies visām vecmātēm par padomiem, iedrošinājumu un stingrāku vārdu! Tas ļoti palīdzēja atveseļoties un ātrāk tikt uz kājām! Šādas attieksmes dēļ, ir vērts atriezties Bulduros, arī uz nākošajām dzemdībām! Paldies Jums!!!!!!!
      • Neatliekamā medicīniskā palīdzība
        Paldies uzņemšanas dežurārstiem par mammas potītes ieģipsēšanu pagājušā gada decembrī un par rūpīgo attieksmi - paldies no sirds!
        Bariatrijas operācijas
        I want to thank you for excellent care and treatment! You all were very kind to me and professional in your work. I felt safe in my stay here and now I look forward to e new and more healthy life! Before I leave your country I will enjoy a weekend here on you beautiful beach and of course see Riga!
        Dzemdības
        Labdien! Savam trešajam dzemdībām izvēlējos Bulduru slimnīcu, kur 02.01.2018 man veica plānotu ķeizargrieziena operāciju ( tas bija mans trešais ķeizargrieziens). Gribētu no sirds pateikties lieliskai dakterei Inesei Lasmanei un viņas komandai (anesteziologam N.Aišpuram, vecmātei M.Platāi, neonatologam D.Krūzei un bērnu māsai I.Tarvidai) par profesionāli paveikto ķeizargrieziena operāciju un pozitīvu, patīkamu noskaņu un drošības sajutu ko viņi mācēja radīt . Rēta izskatās nesalīdzināmi labāk neka pēc manas otras ķeizargrieziena operācijas ( pie citas dakteres), arī atlabšanas ziņā pašsajūta ir izcili laba. Un atmiņas par šīm dzemdībām man paliek vislabākās! Paldies!
      • Ilmārs Pastars
        Vēlos pateikties dakterim Ilmāram Pastaram par veiksmīgo operāciju kā arī labu attieksmi pret pacientu ! Vēlu veiksmi izturību panākumus prieku Jaunajā gadā !
        Bariatrijas operācijas
        I would recommend bariatric surgery for anyone who is fighting the obesity battle.To wake up every morning and know you are no longer fat is truly a gift and a blessing!
        Bariatrijas operācijas
        April 3, 2016 I stayed here in march-16, for 4 days, for surgery. I am so happy with my stay. The hospital has modern equipment, the staff are so friendly and professional, and their english is excellent. The rooms are bright, clean (cleaned every day) and the beds are very comfortable. The nurses are so helpful and nice, and they came quickly whenever I needed them (1 minute waiting time maximum, after ringing the alarm). The doctors and other staff are just super professional and extremely skilled. I definitely recommend this hospital.
Biežāk uzdotie jautājumi

Māmiņai:

• Pase vai ID karte, mātes pase, ultrasonogrāfijas rezultāti
  • Halāts, īsās zeķītes, tīri istabas apavi
  • Pēcdzemdību paketes 7 - 10 gab.
  • Pieaugušo autiņbiksītes - 4 gab.
  • Krūšturis bērna barošanai - 2 gab.
  • Krūšturu ieliktnīši - 1 komplekts
  • Personīgās higiēnas piederumi
  • Dzeramais ūdens (uz dzemdībām, vēlams 0.5 litru pudele ar uzgali)
  • Lielais dvielis dušai
  • Mikrolax (klizma pirms dzemdībām)
  • Kopjošs krēms krūšu galiem
  • Kompresijas zeķes (ja ir ķeizargrieziens)

Tētim (ja piedalīsies ģimenes dzemdībās):

• Sporta bikses vai šorti, T-krekls
  • Tīri istabas apavi
  • Plaušu RTG slēdziens

Mazulim:

• Plāna cepurīte: 1 - 2 gab.
  • Plāns krekliņš: 3 - 5 gab.
  • Jaciņa: 3 - 5 gab.
  • Bikses (rāpuļi): 3 - 5 gab.
  • Autiņbiksītes (3-6 kg svaram)
  • Zeķītes: 2 pāri
  • Autiņi: 5 gab.
  • Apģērbs vešanai mājās
  • Autosēdeklītis
Uzdot jautājumu Uzdot jautājumu
Pieteikt vizīti Pieteikt vizīti
Kontakti Kontakti

Atsauksmes
      • Kārlis Vērdiņš
      • Neatliekamā medicīniskā palīdzība
      • Ilmārs Pastars
Biežāk uzdotie jautājumi

Māmiņai:

• Pase vai ID karte, mātes pase, ultrasonogrāfijas rezultāti
  • Halāts, īsās zeķītes, tīri istabas apavi
  • Pēcdzemdību paketes 7 - 10 gab.
  • Pieaugušo autiņbiksītes - 4 gab.
  • Krūšturis bērna barošanai - 2 gab.
  • Krūšturu ieliktnīši - 1 komplekts
  • Personīgās higiēnas piederumi
  • Dzeramais ūdens (uz dzemdībām, vēlams 0.5 litru pudele ar uzgali)
  • Lielais dvielis dušai
  • Mikrolax (klizma pirms dzemdībām)
  • Kopjošs krēms krūšu galiem
  • Kompresijas zeķes (ja ir ķeizargrieziens)

Tētim (ja piedalīsies ģimenes dzemdībās):

• Sporta bikses vai šorti, T-krekls
  • Tīri istabas apavi
  • Plaušu RTG slēdziens

Mazulim:

• Plāna cepurīte: 1 - 2 gab.
  • Plāns krekliņš: 3 - 5 gab.
  • Jaciņa: 3 - 5 gab.
  • Bikses (rāpuļi): 3 - 5 gab.
  • Autiņbiksītes (3-6 kg svaram)
  • Zeķītes: 2 pāri
  • Autiņi: 5 gab.