Grūtnieču aprūpē jauns ultrasonogrāfijas kabinets

Jūrmalas slimnīcā ar Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna finansējumu drīzumā tiks atvērts jauns ultrasonogrāfijas kabinets. Projekta ietvaros tika iegādāta jaunākās paaudzes premium klases ultrasonogrāfijas iekārta, mēbeles un datorpreces.  Jaunais ultrasonogrāfijas kabinets darbosies ambulatoro grūtnieču aprūpes ietvaros, kā arī būs pieejams plānveida ginekoloģijas pacientu izmeklējumu veikšanai. Jaunā ultrasonogrāfijas iekārta sniedz augstu izmeklējuma attēlu izšķirtspēju, labākas iegūto datu analīzes iespējas un īsāku izmeklējuma laiku. Paredzams, ka līdz ar to samazināsies pakalpojuma gaidīšanas rindas augsta riska grūtniecēm Rīgā un tuvākajos novados. Jaunais kabinets ļaus nodalīt slimnīcā akūto un plānveida pacientu plūsmas, tādā veidā samazinot epidemioloģiskās drošības risku.

Projekts Nr. 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/004

Kopējais budžets: 163 887 EUR