Par pakalpojumu Speciālisti

Krūšu pacelšana jeb  mastopeksija tiek veikta gadījumos, ja krūšu audu apjoms ir pietiekams, tomēr krūtis ir nokarenas formas –  parasti tas novērojams pēc pēc bērna zīdīšanas, kā arī pēc ievērojamām ķermeņa svara izmaiņām.

Krūšu pacelšana jeb mastopeksija ļauj atjaunot agrāko krūšu formu. Tomēr krūšu pacelšana jeb mastopeksija var tikt kombinēta ar krūšu tilpuma palielināšanu jeb augmentāciju, izmantojot jaunākās paaudzes implantus.

Pirms operācijas jāveic asins analīzes.

Operācijas laikā tiek noņemta liekā āda krūšu rajonā – ādas nostiepšana. Iegriezumu veic ap krūts galu (pie neliela ādas izstaipījuma) vai pilnā apjomā ar krūts gala pārvietošanu. Operācijas ilgums ir 2-3 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēc operācijas slimnīcā jāuzturas 1-2 dienas. Fiziskas aktivitātes var atsākt pēc 3 – 4 nedēļām.

Rezultāts ir ilgstošs, tomēr, gravitācijas spēka iedarbība, grūtniecība, novecošanās un ķermeņa svara svārstības var radīt atkārtotu krūšu noslīdēšanu.

Atšķirībā no nelielām privātajām plastikas ķirurģijas klīnikām, Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas ir būtiska priekšrocība pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai pie plastikas ķirurga Kārļa Vērdiņa, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai  27268828 (tikai darba laikā) vai aizpildiet vizītes pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Pacientus 1 pieņem Jūrmalas slimnīca

Iesniegt atsauksmi