Par pakalpojumu Speciālisti

Krūšu palielināšana ar implantiem jeb augmentācija veicam ar jaunākās paaudzes silikona implantiem, kas ir izturīgi un dzīves laikā vairs nav jāmaina.

Krūšu palielināšanas operāciju parasti veic, ja sievietei ir mazas, neattīstītas vai asimetriskas krūtis, krūts audu samazināšanās un tilpuma zudums pēc bērna barošanas ar krūti.

B-Lite krūšu implanti:

  • līdz 30% vieglāki nekā līdzīga tilpuma klasiskie silikona implanti,
  • plašs izmēru un formu klāsts,
  • īpaši piemēroti smalkas uzbūves vai sportiskām sievietēm,
  • rada mazāku audu iestiepumu un mazina apakšējo audu atrofijas risku,
  • īsāks pēcoperācijas diskomforta periods
  • augsti  kvalitātes standarti un garantijas programma.

Ražotājs: Politech, Vācija

AKCIJA

Saņem bezmaksas konsultāciju par krūšu formas korekciju ar B-Lite implantiem! Akcija spēkā no 15.10.2020. līdz 30.10.2020., nosaucot atslēgvārdu “Dabiskums ar B-Lite”. Konsultācijai pieteikties pa tālr. 67752254

Plastikas ķirurgs Kārlis Vērdiņš: “Medicīnas tehnoloģijas pakāpeniski attīstās, turklāt mainās filozofija un pieeja pacientu ārstēšanā. Kā jaunums un jaunā filozofija minami B-Lite implnati. Tiem ir mazāks svars, bet apjoms atbilstošs izvēlētajam tilpumam. B-Lite implanti izstrādāti uzņēmumā Polytech, kas ir slavens ar implantu augsto kvalitāti un drošības standartiem. Noteikti nav mazsvarīga garantijas programma, kas iedrošina gan pacientu, gan ārstu uzticēties B-Lite implantiem.”

Pirms operācijas

Jānodod asins analīzes un jāveic noteikti izmeklējumi – krūšu ultrasonogrāfija vai, ja nepieciešams, mamogrāfija.

Operācijas gaita

Krūšu palielināšana notiek, ievietojot jaunākās paaudzes silikona gēla implantus. Implanti ir izturīgi un tos labi pieņem organisms. Ja implantu liek zem muskuļa, tad to ievietošanas laikā krūts dziedzeraudi praktiski netiek aizskarti. Ir dažādas formas implanti – efektīvai dekoltē zonai parasti izvēlas apaļus, bet ja vēlaties dabisku formu, tad ir pieejami, t.s., “anatomiskās” formas implanti. Operācijas ilgums ir, apmēram, 1.5 -2 stundas un tā tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēc operācijas

Slimnīcā jāuzturas 1-2 dienas.  4 nedēļas jālieto speciāls krūšturis. Dušā var iet jau 4-5 dienā pēc operācijas, bet peldēties vai iet vannā, kā arī uzsāk fiziskās aktivitātes – ne ātrāk kā pēc 3 – 4 nedēļām. Agrīns rezultāts redzams jau 2-3 nedēļas pēc operācijas, taču galīgais rezultāts redzams pēc 3-5 mēnešiem.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai  27268828 (tikai darba laikā) vai

“Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Pacientus 1 pieņem Jūrmalas slimnīca

Iesniegt atsauksmi