Speciālista profils

Vērdiņš Kārlis

Plastikas ķirurgs Kārlis Vērdiņš veic visas populārākās plastikas operācijas: krūšu pacelšana un/vai  palielināšana ar implantiem, krūšu samazināšana,  vēdera priekšējās sienas operācijas, augšdelmu plastika, acu plakstiņu, ausu,  u.c. plastikas ķirurģija.
Izglītība:

Rīgas Stradiņa universitāte, 2009.

RSU rezidentūra vispārējās ķirurģijas un plastikas ķirurģijas specialitātē, 2011.

RSU, Norwegian University of Science and Technology (NTNU), rezidentūra plastikas ķirurģijas specialitātē, 2014.

Prakse un papildu izglītība:

St. Olavs Hospital, Trondheim University Hospital (Norvēģija, 2013)

Dutch Association for Facial Plastic and Reconstructive Surgery Fellowship (Nīderlande, 2014)

“Finnese in Facial Plastic Surgery”, The Regensburg Course (Vācija, 2014)

Victoriakliniken Dr. Charles Randquist ‘’How to run your Best Breast Practice’’  (Zviedrija 2017)

Specializējas:

Ķermeņa estētiskās un rekonstruktīvās  operācijas.

Rokas mikroķirurģija.

Asociācijas:

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija

International Confederation of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS)

Latvijas Ārstu biedrības biedrs

Latvijas Estētiskās Medicīnas asociācija

Latvijas rokas un mikroķirurģijas asociācija – kandidāts.

karlis-verdins

Lai pieteiktu vizīti, zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai pacientu koordinatorei 27268828 (tikai darba laikā!) vai rakstiet vai aizpildiet pieteikuma formu Jūrmalas slimnīcas mājas lapā.

 

 

Par mani

ATSAUKSMES

  1. Elita Potapova
    pirms 5 stundām

    Talantiigs,lielisks aarsts ,izcils kirurgs.Nesjaubos ne secundi, ka izveeleejos tiesji vinju,lai iistenotu manu sapni.Kruusju pacelsjanu un palielinaasjanu.Par cik nedziivoju LV ,saakaam sarakstiities internetaa.Neskatoties uz laika zonas atskjiriibu,atbildes uz maniem jautaajumiem sanjeemu nekaveejoties pat briivdienaas.Ierados LV uz konsultaaciu.Izstaastiija un izskaidroja visu ,kas saistaas ar operaaciju.Ko vareetu dariit,kas buutu labaaks mana situaacijaa.Uzklausiija manas veelmes,un piepildiija manu sapni 1000 %!!!!Mans gadiijums bija mazliet speciaals ,jo operaacijai vajadzeeja buut dienu pirms Lielaas piektdienas.,Izraasiijaas, ka slimniica kuraa bija jaabuut operaacijai ,pazinjoja visiem,ka buus sleegta no piektdienas uz paaris dienaam sakaraa ar Lieldienaam.Neskatoties uz aiznjemto grafiku un tuvojosjiem sveetkiem,Kaarlis atrada vietu un iespeeju veikt manu operaaciju.Paldies Juurmalas slimniicai!!!Paldies dr.Veerdinja komandai,lieliskajai Eliinai.Ideaals rezultaats,juutos lieliski.Iesaku dr.Veerdinju citaam pacienteem,kas veelas piepildiit savu sapni par skaistaam kruutiim.Taa ir juusu dakteris,talantiigs,izprotosjs,Augustas klases profesionaalis savaa jomaa .PALDIES 😍

  2. Zane
    pirms 9 stundām

    Izsaku milzīgu pateicību Dr. Vērdiņam. Veicu krūšu pacelšanu un palielināšanu. Lielisks ārsts, lielisks ķirurgs, Paldies par tik tiešo, tomēr jauko pieeju ap manu sasāpējušo jautājumu. Visu sīki izstāstot, lai pacients saprot, ko varam vai nevaram darīt, Individuāla pieeja, uzklausa pacienta vēlmes un varu teikt – izpilda par visiem 110%. Beidzot atkal jūtos sievišķīga. Man ir lieliskas, skaistas krūtis! Iesaku Dr. Vērdiņu citām pacientēm, kas vēlas uzlabot savu skaistumu. Protams, milzīga pateicība arī visai Dr. Vērdiņa komandai. Nevienā brīdī nesajutu bailes, ne pirms operācijas, ne operācijas dienā, ne pēc operācijas viss bija lieliski. PALDIES!

Iesniegt atsauksmi

Skip to content