Jūrmalas slimnīca- jaunā veidolā!

Jūrmalas slimnīcas 1977. gadā celtā Ķirurģijas korpusa rekonstrukcijas darbu izpilde tika uzsākta 2005.gadā ar tehniskā projekta izstrādi, ko veica projektēšanas birojs SIA „Alti”. 2007.gada sākumā izpildītāji- pilnsabiedrība „Kubs, IGV grupa, Rinkom EKT, Hansas būve”- uzsāka rekonstrukcijas darbus un oktobrī ēku nodeva ekspluatācijā. Korpusā izvietota neatliekamās palīdzības nodaļa, ambulatorā nodaļa, ķirurģijas nodaļa ar tajā ietilpstošo intensīvo terapiju, divām operāciju zālēm, 10 palātām (20 gultām), kā arī izveidota papildus piebūve- parādes ieeja, kas kalpo par apmeklētāju vestibilu un pacientu reģistratūru.

Projektu finansējusi slimnīcas kapitāldaļu turētājs Jūrmalas pilsētas dome. Slimnīca nodrošinājusi līdzekļus pilnīgam korpusa iekārtojumam, kā arī jaunu tehnoloģiju iegādei. Līdz ar modernu iekārtu iegādi, slimnīca piedāvā Latvijā unikālu vēnu operācijas metodi, kas paredz vēnu ārstēšanu ar lāzera palīdzību, nodrošinot estētisku kosmētisko rezultātu.

Slimnīcas darbība ir vērsta uz nemitīgu attīstību, esošās materiāli – tehniskās bāzes modernizāciju, kā arī arvien jaunu pakalpojumu piedāvāšanu klientiem, tāpēc ir uzsākti un daļēji realizēti vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Ķirurģijas korpuss ir attīstības plānu I etaps, kam sekos vēl trīs būvniecības kārtas līdz pilnīgai slimnīcas modernizācijai. Vēl I etapa ietvaros 2007.gadā beigās un 2008.gada sākumā tiks veikts 2.stāva Iekšķīgo slimību nodaļas telpu remonts tādejādi optimizējot izvietojumu un uzlabojot pacientu uzturēšanās apstākļus.