Sabiedriskā labuma balvas Jūrmalas slimnīcas mediķiem

Foto: Artis Veigurs

3. decembrī tika pasniegtas Jūrmalas pilsētas Sabiedriskā labuma balvas. Apbalvojumus piešķir Jūrmalas pašvaldība, lai izteiktu atzinību cilvēkiem, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu jūrmalnieku veselības un sociālās aizsardzības jomā, kā arī pilsoniskas sabiedrības stiprināšanā. Apbalvojuma laureātus sveica Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis un priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe.

“Par mūža ieguldījumu veselības aizsardzības jomā” – apbalvojums piešķirts SIA “Jūrmalas slimnīca” Iekšķīgo slimību nodaļas internistam Andrim Kalvim.

Jūrmalas slimnīcas kolektīvam Andris Kalvis pievienojās uzreiz pēc medicīnas studiju beigšanas 1984. gadā. Ilgus gadus vadījis slimnīcas Terapijas nodaļu, sniedzot lielu ieguldījumu Jūrmalas pilsētas un apkārtnes iedzīvotāju veselības aprūpē. “Erudīts ārsts, augstas raudzes profesionālis, kas sekmīgi pārņēmis priekšgājēju iedibinātos augstos kvalitātes standartus,” tā Andri Kalvi raksturo SIA “Jūrmalas slimnīca” valdes priekšsēdētājs, Ķirurģijas nodaļas vadītājs Egons Liepiņš.

Atzinības raksts “Par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu veselības aizsardzības jomā Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem” piešķirts SIA “Jūrmalas slimnīca” Neatliekamās palīdzības nodaļas virsmāsai Nataļjai Goldovskai.

Neatliekamās palīdzības nodaļas darba intensitāte ievērojami pieaugusi COVID 19 pandēmijas laikā, ņemot vērā pacientu plūsmas pieaugumu un īpašos piesardzības pasākumus. Nataļjas Goldovskas darbs šajā sarežģītajā periodā izpelnījies īpašu atzinību, jo pacientu plūsma un nodaļas darba organizācija norit nevainojami – bez lieka stresa un emocijām.  “Augsta atbildības pakāpe un profesionalitāte. Ar izcili novērtējams darbs komandā un darba plānošanā”, tā Nataļju Goldovsku raksturo Jūrmalas slimnīcas vadītājs Egons Liepiņš.