Jūrmalas slimnīca saņem dāvinājumu no Eiropas Komisijas

Finansē Eiropas Savienība. Izteiktie viedokļi un uzskati ir tikai autora (-u) viedokļi un neatspoguļo Eiropas Savienības vai Komisijas viedokli. Ne Eiropas Savienību, ne Komisiju nevar saukt pie atbildības par tiem.”

Jūrmalas slimnīca saņem dāvinājumu no Eiropas Komisijas:

• ražotāja Abbott ražoti Covid-19 antigēna ātrās noteikšanas “viss vienā” testi (nazofaringeāli) Panbio COVID-19 AG RAPID T Device 25T;
  • ražotāja Roche ražoti Covid-19 antigēna ātrās noteikšanas “viss vienā” testi (nazofaringeāli) SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test.

Dāvinājuma ietvaros saņemtie Antigēna testi ir izmantojami Covid-19 pandēmijas apkarošanā un paredzēti izmantošanai Covid-19 diagnostikai. Dāvinājuma kopējā vērtība ir 41 800 EUR (četrdesmit viens tūkstotis astoņi simti euro 00 centi).