Aktuālā informācija pacientiem un apmeklētājiem!

Ienākot slimnīcas telpās, lūdzam  dezinficēt rokas un uzlikt sejas aizsargmasku. Aizsargmaskas ir jālieto visiem, neatkarīgi no apmeklējuma iemesla! Ja jums nav savas sejas aizsargmaskas, jautājiet to  reģistratūrā vai pacientu koordinatoriem.

Pacientu apmeklējumi ir ierobežoti. Nepieciešamības gadījumā sazinieties ar ārstējošo ārstu. Nodaļu kontakttālruņi šeit.

Ievērojiet distancēšanos  (2 m). Liftu vienlaikus drīkst izmantot ne vairāk kā 2 cilvēki (izņemot vienas mājsaimniecības locekļi).

Pakalpojuma saņemšanai lūdzam ierasties stingri noteiktā laikā un  ārsta kabinetā ienākt, sagaidot uzaicinājumu.

Lūdzam sniegt patiesu informāciju par savu epidemioloģisko anamnēzi un nekavējoties informēt medicīnisko personālu par elpceļu infekciju pazīmju izpausmēm.

Aktualitātes un Covid-19 testēšanas iespējas – plašāka informācija Slimību profilakses un kontroles centrā šeit.

Par mums

SIA “Jūrmalas slimnīca”  ir Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība. Ārstniecības iestādes kods – 130020302. Slimnīca ir daudzprofilu un neatliekamās palīdzības ārstniecības iestāde, kurā tiek sniegti veselības aprūpes pakalpojumi pacientiem no visas Latvijas un ārvalstīm.

Diagnostika

Konsultācijas un ārstniecība

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Jaunumi


Atsauksmes


  • Liepiņš Egons: “Lielisks ķirurgs, brīnišķīgs personāls un palātas! Veicu bariatrijas operāciju 2020.gadā. Iesaku šo slimnīcu! Antra V.Okt 23, 22:16
  • Vērdiņš Kārlis: “Классный персонал от младшего до врачей. Специалисты с большой буквы! Отношение всех к больному как к родственнику. Палаты чистые,оборудованные всем. После операции на третий день уже дома в прекрасном настроении и под впечатлением работы первоклассных специалистов!!! Во время операции окружают много медиков,которых я даже не видела. Всем огромная благодарность и сердечное спасибо!!! Ирина ВласоваOkt 23, 10:57
  • Egita Miltiņa Liepiņš Egons: “E.Liepiņš – sava aroda PROFESIONĀLIS. Zinošs, taktisks, punktuāls. Paldies viņa komandai par veiksmīgu vairogdziedzera operāciju, kas tika veikta man 20.10.2020.Apkalpojošais personāls atsaucīgs un smaidīgs, tāpēc LIELS PALDIES visai ķirurģijas nodaļai. Sajutos kā augstas klases sanatorijā! Lai laba veselība Jums visiem! Ar cieņu- E.MiltiņaOkt 22, 21:15

Pasākumi

Tuvākājā laikā nav ieplānots neviens pasākums
Skip to content