Aktuālā informācija pacientiem un apmeklētājiem!

Ienākot slimnīcas telpās, lūdzam  dezinficēt rokas un uzlikt sejas aizsargmasku. Aizsargmaskas ir jālieto visiem, neatkarīgi no apmeklējuma iemesla! Ja jums nav savas sejas aizsargmaskas, jautājiet to  reģistratūrā vai pacientu koordinatoriem.

Pacientu apmeklējumi ir ierobežoti. Nepieciešamības gadījumā sazinieties ar ārstējošo ārstu. Nodaļu kontakttālruņi šeit.

Ievērojiet distancēšanos  (2 m). Liftu vienlaikus drīkst izmantot ne vairāk kā 2 cilvēki (izņemot vienas mājsaimniecības locekļi).

Pakalpojuma saņemšanai lūdzam ierasties stingri noteiktā laikā un  ārsta kabinetā ienākt, sagaidot uzaicinājumu.

Lūdzam sniegt patiesu informāciju par savu epidemioloģisko anamnēzi un nekavējoties informēt medicīnisko personālu par elpceļu infekciju pazīmju izpausmēm.

Aktualitātes un Covid-19 testēšanas iespējas – plašāka informācija Slimību profilakses un kontroles centrā šeit.

Par mums

SIA “Jūrmalas slimnīca”  ir Jūrmalas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība. Ārstniecības iestādes kods – 130020302. Slimnīca ir daudzprofilu un neatliekamās palīdzības ārstniecības iestāde, kurā tiek sniegti veselības aprūpes pakalpojumi pacientiem no visas Latvijas un ārvalstīm.

Diagnostika

Konsultācijas un ārstniecība

Neatliekamā medicīniskā palīdzība

Jaunumi


Atsauksmes


  • Elita Linde Pastars Ilmārs: “Liels paldies ķirurgam Ilmāram Pastaram, anesteziologam Normundam Aišpuram un visam ķirurģiskās nodaļas personālam par man veikto operāciju ,pēcoperācijas aprūpi, uzmanību, iejūtību. Jūs esat lieliski! Noteikti Jūs iesaku!Okt 14, 08:55
  • Маргарита Pastars Ilmārs: “Доктор ангел! Хочу выразить большую благодарность этому замечательному и очень внимательному доктору! Спасибо Вам доктор за мое спасение!Okt 8, 00:25
  • Rūta Backāne Dzemdību aprūpe: “08,09,2020 pateicoties Jūrmalas slimnīcas personālam, šajā pasaulē ieradās mūsu mīļā meitiņa. Vēlamies pateikt milzīgu paldies dzemdību nodaļas kolektīvam, kas bija laipns, pretīmnākošs un darīja visu, lai mēs justos īpaši, un pilnībā uzticētos. Tāpat arī jāuzsaka ēdināšana, kas bija tiešām ļoti garda. Un, jo īpaši LIELS paldies vecmātei Ivetai Paņinai. Ar cieņu, MIAS mamma un tētisOkt 7, 10:38

Pasākumi

Tuvākājā laikā nav ieplānots neviens pasākums
Skip to content