Atsauksmes par Dr.Kārli Vērdiņu

“Esmu ļoti apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem un aprūpi! Dakteris Kārlis Vērdiņš konsultācijas laikā visu ļoti labi izskaidroja tā, ka pirms operācijas (liekā āda pēc ķeizara) jutos droša! Ne mirkli nenožēju, jo rezultāts ir pat labāks nekā cerēju!”

“Безмерно благодарна и признательна хирургу Юрмальской больницы Карлису Вердиньшу, излечившему меня от изнурительных болей после перенесённой травмы руки. Лицо любой больницы – это её врачи. Я желаю Юрмальской больнице побольше таких врачей, как хирург Карлис Вердиньш – молодой перспективный врач, блестящий профессионал, истинный интеллигент высокой культуры и просто человеческого обаяния. Super gratias ago Doctor Kārlis Vērdiņš.”

“Man iepriekš bija vairākas konsultācijas par manu problēmu ar vairākiem populāriem ķirurgiem šajā jomā. Šo konsultāciju laikā ārsti bija steidzīgi, neinteresēti, un pat slikti izteicās par manu izskatu! Biju priecīga pēc tikšanās ar  Dr.Vērdiņu –viņš bija pacietīgs, zinošs un empātisks. Nu jau kopš operācijas ir pagājuši daži mēneši, un es joprojām priecājos par savu lēmumu veikt operāciju! Emocionāli jūtos brīnišķīgi, un paldies dakterim par darbu!”

“Поднимала грудь, и заодно доктор исправил ассиметрию!  Большое ему спасибо!”

“Patika konsultācija  – dakteris visu labi izskaidroja un, galvenais, apskates laikā nebija neveiklības sajūta, no kuras visvairāk baidījos!”

“Dr. Verdins is truly a nice person and an amazing surgeon. The best compliments me on the breast enlargement he done. Beautiful result!  Dr. Verdins is very professional! Highly recommend!”

Sirsnīgs paldies par paveikto operāciju – Jūs ne tikai fiziski novērsāt mana ķermeņa nepilnības, bet likāt man noticēt sev!  Paldies par brīnišķīgo attieksmi,  sirds siltumu un vārdiem, kas dziedēja manu dvēseli! Pēdējais, bija pats svarīgākais, jo atbrīvoja mani no kompleksiem, kas mocīja mani pēdējos gadus.  Tagad jūtos skaista un laimīga! Paldies no visas sirds!

P.S. Pēc operācijas  pagājuši jau 2 mēneši – rezultāts ir lielisks!