Par pakalpojumu Speciālisti

Vēdera plastika jeb abdominoplastika ar vai bez nabas pārvietošanas ir liekās ādas noņemšana un vienlaicīga vēdera priekšējās sienas muskuļu pievilkšana. Vēdeta priekšējās sienas plastika parasti ir nepieciešama pēc grūtniecības vai liela apjoma novājēšanas, piemēram, pēc bariatrijas operācijas. Vēdera priekšējās sienas plastika tiek veikta ar vai bez nabas transpozīcijas.

Pirms operācijas

Pirms operācijas ķermeņa svaram jābūt stabilam, lai tas pēdējo divu trīs mēnešu laikā nebūtu jūtami mainījies. Papildu izmeklējumi – asinsanalīzes, kā arī vēdera priekšējās sienas ultrasonogrāfija.

Operācijas gaita

Operācijas laikā liekā āda un taukaudi tiek noņemti no vēdera priekšējās un lejas daļas, bet muskuļi – nostiepti. Nepieciešamības gadījumā, papildus veic nabas korekciju. Iegriezums tiek veikts vēdera apakšējā daļā bikini zonā. Operācijas ilgums ir, apmēram, 2 -3 stundas un operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā.

Pēc operācijas

Pēc operācijas slimnīcā jāuzturas 3-4 dienas. 2 līdz 3 nedēļas jālieto vēdera saturoša josta.  Aktīvas fiziskās darbības var uzsākt pēc 4 – 6  nedēļām.  Rētas izbalē un paliek nemanāmas 3 līdz 12 mēnešu laikā.

Rezultāts ir ilgstošs, tomēr var ietekmēt straujas ķermeņa svara izmaiņas un grūtniecība. Grūtniecību nevajadzētu plānot ātrāk kā pēc gada.

Jūrmalas slimnīca ir droša vieta jebkuru ķirurģisku manipulāciju veikšanai, jo slimnīcā ir moderni operāciju bloki, pieredzējušu ķirurgu un anesteziologu komanda, modernas reanimācijas un intensīvās terapijas iespējas, kas nav masvarīgs fakts pacientu drošībai jebkuru operāciju laikā!

Lai pieteiktos konsultācijai , lūdzu zvaniet uz reģistratūru pa tālruni 67752254 vai  27268828 (tikai darba laikā) vai

“Kārlis Vērdiņš ir labākā izvēle, ja meklē plastikas ķirurgu. Viegla komunikācija un pats galvenais – jau pirmajā konsultācijas vizītē jūti, ka vari uzticēties šim speciālistam, viņš tiešām zina, ko runā un ko dara. Krūtis bija zaudējušas formu un izskatu pēc trīs bērniem, bija asimetriskas, bet, pateicoties Kārļa Vērdiņa darbam, tās tagad izskatās perfekti. PALDIES!”   Vairāk atsauksmes šeit.

Pacientus 1 pieņem Jūrmalas slimnīca

Atsauksmes

  1. Agnese Bergmane-Muižniece
    pirms 14 stundas

    Es gribu pateikties Dr. Vērdiņam un Dr. Popkovam par man veikto apjomīgo, kombinēto operāciju! Šie ārsti ir profesionāli visos jautājumos un burvīgi, kā cilvēki, visās atieksmēs! Viņu darba organizētāja Elīna, vispār ir ētiska būtne, kura pilnīgi organiski satiek ar pacientu un visām lietām, kas ar to saistās. Mans operācijas rezultāts vēl ir jāgaida, bet par visu to. ko esmu saņēmusi pirmajos etapos, no sirds pateicos! Un, Jūrmalaa slimnīca, ņemiet vērā, ka šādi ķirurgi ir Jūsu iestādes lepnums. Un ir jādara viss,lai viņi tādi arī paliktu un tieši šeit.
    Paldies.
    Ceru, ka visas atsauksmes nonāk arī pie adresātiem😊

Iesniegt atsauksmi