Jūrmalas slimnīcā pacientus sāk pieņemt oftalmologs

Jūrmalas slimnīcā līdz šim bija pieejami ārsti – ķirurgs, ķirurgs-flebologs, ķirurgs-proktologs, bērnu ķirurgs, traumatologs-ortopēds, terapeits, kardiologs, neirologs, ginekologs, ginekologs-dzemdību speciālists, neonatalogs, reimatologs, fizikālās terapijas ārsts, fizioterapeits, bet no šā gada jūlija pacientus sāk pieņemt oftalmologs Dr. Vineta Aizkalne.

Oftalmologs konsultē, diagnosticē un ārstē dažādas acu saslimšanas.

Vizītes laikā tiek veikta:

• redzes pārbaude tuvumā/tālumā
  • autorefraktometrija
  • acu stāvokļa un kustību novērtēšana
  • stereoredzes un binokulāras redzes novērtēšana
  • acs priekšējo daļu biomikroskopija
  • acs iekšējo daļu izmeklēšana
  • acu spiediena noteikšana
  • briļļu receptes izrakstīšana

Dr. V.Aizkalne ne tikai izmeklē pieaugušos pacientus, bet ir arī specializējusies un strādā, kā bērnu acu ārsts – ārstē ambliopijas, šķielēšanu, izraksta brilles, kā arī ārstē un izmeklē citas bērnu acu saslimšanas.

Dr. V.Aizkalne pieredzi uzkrājusi, strādājot ar bērniem Ādažu Acu ārstu privātpraksē, no 2007. gada Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcā, kā arī no 2008. gada Dr. Lūkina acu klīnikā.

Studējusi Rīgas Stradiņa Universitātē un ieguvusi ārsta grādu, turpinot studijas Latvijas Universitātē iegūst Oftalmologa kvalifikāciju. Papildinājusi savas zināšanas dažādos Latvijas un pasaules kongresos, semināros un kursos. Stažējusies Great Ormond Street Hospital (Londona) bērnu slimnīcās.

Sīkāka informācija un iepriekšējs pieraksts Jūrmalas slimnīcas reģistratūrā vai pa tālruni +371 67752254.