Traumatologs – ortopēds Ģirts Bērziņš pieņem Jūrmalas slimnīcā

• Ja Jūs esat ieguvis traumu, bet traumatologa konsultāciju Jums sola tikai pēc 10 dienām, bet operāciju pēc vairākiem mēnešiem?
  • Ja Jums sāp locītavas (ceļi, pleci, vai citas), un ir nepieciešama konsultācija un ārstēšana, tai skaitā blokādes?
  • Ja Jums ir ārstēta trauma, bet Jūs neesat apmierināti ar rezultātu?
  • Ja Jums ir iegūti vai iedzimti kosmētiskie defekti, bet vizīte pie plastikas ķirurga šķiet apgrūtinoša?

Iespējams, Jums var palīdzēt Dr. Ģirta Bērziņa prakse traumatoloģijā – ortopēdijā. Dr. Bērziņš pieņem pacientus gan ar ģimenes ārsta nosūtījumu, kā arī privāti, kur pirmās vizītes cena ir 10 LVL, bet atkārtotas 5 LVL.

Tepat Jūrmalas slimnīcā ir iespējams veikt arī traumatoloģiskas un ortopēdiskas operācijas.

Lai vienotos par piemērotāko konsultāciju laiku, lūdzu, zvaniet uz Jūrmalas slimnīcas reģistratūru tel. 67752254 vai pa tel. 29142860 tieši Dr. Bērziņam.